Moje włosowe odkrycie, czyli wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów

Moje Piękne,

jak ostatnio wspominałam, w grudniu postanowiłam wziąć się porządnie za swoje włosy. Po kilku miesiącach lekkiego zaniedbania i przy tym farbowania na blond moje włosy przestały wyglądać tak dobrze jak za czasów mojego włosomaniactwa. Z tego powodu poczyniłam pewne zakupy, nie wróciłam do farbowania i zaczęłam regularnie używać ampułek od Domowe Receptury będących tematem dzisiejszego postu...


Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. XI

Moje Piękne,

luty to jeden z moich ulubionych miesięcy i postanowiłam go rozpocząć postem z najbardziej lubianej przez Was serii.
Zapraszam serdecznie na jedenastą porcję mini recenzji kosmetyków marek własnych Rossmanna :)


Batiste / Suchy szampon do włosów Oriental i Fresh

Moje Piękne,

w ostatnim czasie częściej sięgam po specyfik zwany suchym szamponem. Nie dla zastępstwa tradycyjnego mycia włosów, ale dla ogólnego poprawienia ich wyglądu na drugi dzień. Z tego też powodu postanowiłam wrócić do marki Batiste, której coraz to więcej produktów stało się w naszym kraju łatwiej dostępnych. Do tej pory moim ulubieńcem jest wersja XXL Volume, która bardziej się jednak nadaje do nadania objętości niż samego odświeżenia. W związku z tym szukałam dalej i niestety było więcej rozczarowań niż zachwytów. Tej zimy mój wybór padł na wersję Oriental, a później Fresh. Ciekawe jak się sprawdziły?


Kosmetyczne nowości ostatnich tygodni

Moje Piękne,

dzisiaj Was zapraszam na moje nowości kosmetyczne ostatnich tygodni. W zasadzie są tutaj rzeczy, które u mnie zagościły nawet na przełomie listopada i grudnia, więc o części przeczytacie całkiem niedługo (kilka nawet zdążyłam już wykończyć). Nie będzie tutaj jakiegoś szaleństwa, bo skupiłam się na tym czego aktualnie potrzebowałam, ale kilka zachciewajek udało mi się w styczniu spełnić ;)

Makijaż Dnia, czyli mój powrót do cieni marki Sleek

Moje Piękne,

ostatnio, przez stały brak czasu, mój makijaż był bardzo ograniczony. Jak już chciałam coś więcej zmalować na oczach to sięgałam po mineralne cienie z Annabelle Minerals (nałożone na mokro dają genialny efekt) lub złoty cień Sugar Biscuit z Estee Lauder. W styczniu jednak przyszedł czas na zmiany. Moje poświęcenie w pracy przyniosło efekty i od nowego roku mogę się spokojnie cieszyć większą ilością wolnego czasu. Z tego też powodu w końcu mogę znowu spokojnie czerpać przyjemność z takich rzeczy jak obsesyjne dbanie o włosy (;)) czy właśnie makijaż.


Moja pielęgnacja włosów w pigułce, czyli...

...pokrótce o produktach, które ostatnio gościły na mojej głowie ;)

Moje Piękne,

ostatnio wspomniałam na facebooku, że w styczniu planuję całkowicie zmienić swoją pielęgnację włosów. Wszystko przez to, że moje zapasy właśnie się kończą. Część nowości już sobie sprawiłam, a część sprawię w najbliższej przyszłości korzystając z promocji w swoim ulubionym sklepie internetowym. Postanowiłam wykorzystać tę okazję i pokrótce opisać Wam moje wrażenia ze stosowania właśnie kończących się produktów.


Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. X

Moje Piękne,
dzisiaj zapraszam Was na już dziesiątą część cyklu mini recenzji rossmannowskich kosmetyków. Nawet mi trudno uwierzyć, że ma ona już dokładnie dwa lata. Gdyby nie przerwa na blogu tych postów byłoby pewnie więcej. Tak mamy jednak dopiero dziesiątą część, ale za to z recenzjami trzech produktów: dwóch od Wellness&Beauty i jednego z Alterry ;)


W walce o jędrne kształty ;)

Moje Piękne,

serdecznie Was zapraszam na recenzję produktu, który od pewnego czasu znajduje się w mojej łazience, a stał mi się wyjątkowo bliski w ostatnim miesiącu. Mowa o ujędrniającym olejku do masażu "Modelowanie Sylwetki" od Babuszki Agafii...


Październikowe nowości...

Moje Piękne,

dzisiaj mam dla Was mały przegląd tego co kupiłam w październiku. Pod koniec miesiąca byłam w Berlinie i również tam się skusiłam na kilka rzeczy ;)


Małe - wielkie zmiany

Moje Piękne,

jak wspominałam na blogu czy facebooku (tam właśnie częściej) staram się w domu ćwiczyć. Ponad rok temu było z tym momentami naprawdę dobrze. Niestety w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez liczne obowiązki moja motywacja do ćwiczeń praktycznie zniknęła. Próbowałam nie raz czy dwa wrócić do tego, ale często w ciągu tygodnia udawało mi się ćwiczyć maksymalnie 2-3 razy (a i to szczerze mówiąc były dobre tygodnie).

Aktualnie moja sytuacja wygląda zupełnie inaczej i w końcu mam więcej czasu dla domu czy przede wszystkim siebie. W związku z tym postanowiłam nie czekać tylko wziąć się za siebie właśnie teraz z jeszcze większą energią i motywacją. Na całe szczęście przez intensywny tryb życia moja forma nie ucierpiała zbytnio. A doskonale pamiętam początki kiedy wytrwanie całego Skalpela Chodakowskiej czy Shreda Jillian było dla mnie wyzwaniem.

Nivea, Łagodząca Pianka Oczyszczająca

Moje Piękne,

zapraszam Was dzisiaj na recenzję bardzo udanego produktu do oczyszczania twarzy :)


Wrześniowe nowości...

Moje Piękne,

ten post jest sponsorowany głównie przez promocje w Superpharm, którym nie mogłam odmówić ;)


Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. IX

Moje Piękne,

serdecznie Was dzisiaj zapraszam na kolejną część cyklu postów o kosmetykach z Rossmanna :)


Makijaż Dnia, czyli jak ostatnio się często maluję

Moje Piękne,

już wkrótce powracam do Was z recenzjami, ale zanim to nastąpi to zapraszam na małą prezentację makijażu, który ostatnio często gości na mojej twarzy :)

Moje kosmetyczne, sierpniowe nowości

Moje Piękne,

po kilku miesiącach przerwy od bloga postanowiłam spróbować do niego wrócić. Co z tego wyjdzie nie wiem, ale chęci póki co są duże, a to chyba najważniejsze :)

W sierpniu musiałam uzupełnić zapasy, więc jak na ostatnie miesiące kupiłam całkiem sporo kosmetyków.

Gotowa na wiosnę - Konkurs z Rossmannem. WYNIKI!

Moje Piękne,

na dobry początek tygodnia przychodzę do Was z wynikami konkursu, którego sponsorem był Rossmann :)

Zwyciężczynią jest...

robaczeeek

Serdecznie gratuluję i czekam na maila ;)

Nowości ostatnich dni...

Moje Drogie,

dzisiaj mam dla Was moje kosmetyczne nowości z ostatnich dni. Do standardowych podsumowań wrócę w maju, bo szczerze mówiąc przez intensywność z jaką żyłam w kwietniu przestałam dokładnie ogarniać zakupy czy zużycia...


Gotowa na wiosnę - Konkurs z Rossmannem

Moje Drogie,

wracam do Was ze świetnym konkursem, który mam nadzieję trochę zrekompensuje moje nieobecności w tym miejscu. Do wygrania jest zestaw 8 kosmetyków z marek własnych Rossmanna. Najlepsze jest to, że to Wy decydujecie co wygracie ;)


Mój (de)makijaż z marką Cleanic cz. 2

Moje Piękne,

zapraszam Was na drugą część postów na temat ostatnio przeze mnie używanych produktów marki Cleanic :)


Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. VIII

Moje Piękne,

wracam z kolejnym postem ;)

Dzisiaj mam dla Was już ósmą część serii dotyczącej tanich produktów dostępnych w Rossmannie :)


Polecam przeczytać

  • Mycie włosów metodą OMO
    Moje Drogie, mycie włosów to jakby nie patrzeć dosyć prosta czynność, jednak coraz więcej blogowiczek odkrywa ten troche bardziej złożony sposób i szczególnie świetny dla zniszczonych włosów.
  • Pielęgnacja włosów - wrześniowa aktualizacja
    Moje Piękne, w drugiej połowie sierpnia zaczęłam zmieniać swoją włosową pielęgnację. Na dzień dzisiejszy jest zupełnie inna niż w wakacje i z tego powodu postanowiłam Wam ją pokazać. Muszę przyznać, że póki co jestem szalenie zadowolona.
  • Merz Spezial vs Revalid, czyli wrażenia po pół roku walki z wypadaniem włosów
    Moje Piękne, w ciągu pół roku przeprowadziłam dwie 3-miesięczne kuracje. Merz Spezial dostałam do przetestowania i kiedy na początku z powodu problemów rodzinnych zaczęły wypadać mi włosy miałam nadzieję, że te tabletki mi pomogą. Niestety tak się nie stało i sięgnęłam po Revalid, który dawno temu poradził sobie, kiedy włosy wypadały mi dosłownie garściami...

Popularne posty