Rozdaniowe informacje

Moje Drogie,
 o 24:00 kończę rozdanie. Wysłałam maila do dziewczyn, które mi wysłały zdjęcia lakierów. Jeśli wysłałyście je a nie dostałyście odpowiedzi to albo do mnie nie doszedł Wasz mail albo wpisałyście inny temat wiadomości. Starałam się jednak poszukać maili z innymi tematami, ale mogłam nie wszystke znaleźć. Na mojej poczcie obsługuje 6 różnych skrzynek więc czasami czegoś mogę nie zauważyć. Jakby co to macie jeszcze 2 godziny na dosłanie maila ;)
O tym kto wygrał powiadomię Was pewnie w poniedziałek wieczorem, bo niestety z powodu przyjazdu mamy nie mam zbytnio czasu a jeszcze muszę się uczyć. Jednak do tego czasu na bank zdradzę Wam kim jest zwyciężczyni :) Później poczekam 3 dni na maila z adresem i wybranym produktem z TBS, a jak go nie dostanę to urządzę ponowne losowanie. Mam nadzieję, że jednak nie będę musiała tego robić ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecam przeczytać

  • Mycie włosów metodą OMO
    Moje Drogie, mycie włosów to jakby nie patrzeć dosyć prosta czynność, jednak coraz więcej blogowiczek odkrywa ten troche bardziej złożony sposób i szczególnie świetny dla zniszczonych włosów.
  • Pielęgnacja włosów - wrześniowa aktualizacja
    Moje Piękne, w drugiej połowie sierpnia zaczęłam zmieniać swoją włosową pielęgnację. Na dzień dzisiejszy jest zupełnie inna niż w wakacje i z tego powodu postanowiłam Wam ją pokazać. Muszę przyznać, że póki co jestem szalenie zadowolona.
  • Merz Spezial vs Revalid, czyli wrażenia po pół roku walki z wypadaniem włosów
    Moje Piękne, w ciągu pół roku przeprowadziłam dwie 3-miesięczne kuracje. Merz Spezial dostałam do przetestowania i kiedy na początku z powodu problemów rodzinnych zaczęły wypadać mi włosy miałam nadzieję, że te tabletki mi pomogą. Niestety tak się nie stało i sięgnęłam po Revalid, który dawno temu poradził sobie, kiedy włosy wypadały mi dosłownie garściami...

Popularne posty