// API callback
labelthumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813"},"updated":{"$t":"2019-08-25T07:58:43.902+02:00"},"category":[{"term":"lakier"},{"term":"Avon"},{"term":"makijaż"},{"term":"Essence"},{"term":"cień"},{"term":"swatche"},{"term":"T"},{"term":"Sleek"},{"term":"W"},{"term":"Inglot"},{"term":"szampon"},{"term":"szminka"},{"term":"M"},{"term":"odżywka"},{"term":"Balea"},{"term":"Alterra"},{"term":"L"},{"term":"tusz"},{"term":"Catrice"},{"term":"Joanna"},{"term":"The Body Shop"},{"term":"kolorówka"},{"term":"Isana"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"krem"},{"term":"C"},{"term":"eyeliner"},{"term":"kredka"},{"term":"Isadora"},{"term":"Kiko"},{"term":"inne"},{"term":"olejek"},{"term":"Mariza"},{"term":"Ziaja"},{"term":"baza"},{"term":"podkład"},{"term":"peeling"},{"term":"pielęgnacja"},{"term":"Lawendowa Farma"},{"term":"maska do włosów"},{"term":"Farmona"},{"term":"Hean"},{"term":"Khadi"},{"term":"Wibo"},{"term":"henna"},{"term":"Artdeco"},{"term":"ZSK"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"tonik"},{"term":"Alverde"},{"term":"serum"},{"term":"Flormar"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Miyo"},{"term":"błyszczyk"},{"term":"maseczka"},{"term":"Bourjois"},{"term":"Nail Tek"},{"term":"balsam"},{"term":"pędzel"},{"term":"wcierka do włosów"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"Perfecta"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"farba"},{"term":"BeBeauty"},{"term":"Eveline"},{"term":"MAC"},{"term":"róż"},{"term":"żel"},{"term":"Barry M"},{"term":"Batiste"},{"term":"Bobbi Brown"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"Lancome"},{"term":"P2"},{"term":"Vatika"},{"term":"mleczko"},{"term":"płyn"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"Original Source"},{"term":"Revlon"},{"term":"Vipera"},{"term":"Wax"},{"term":"Wellness and Beauty"},{"term":"puder"},{"term":"Delia"},{"term":"HM"},{"term":"L'Oreal"},{"term":"Receptury Babuszki Agafii"},{"term":"Sephora"},{"term":"Barbra Cosmetics"},{"term":"Clinique"},{"term":"Garnier"},{"term":"KKCenter"},{"term":"L'Biotica"},{"term":"Miss Sporty"},{"term":"korektor"},{"term":"perfumy"},{"term":"sztuczne rzęsy"},{"term":"zmywacz"},{"term":"AA"},{"term":"Cuicu"},{"term":"Essie"},{"term":"Fa"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Make Up For Ever"},{"term":"Manhattan"},{"term":"OPI"},{"term":"Organique"},{"term":"Revalid"},{"term":"Scandic"},{"term":"Tołpa"},{"term":"bronzer"},{"term":"dezodorant"},{"term":"masło"},{"term":"mydło"},{"term":"pianka"},{"term":"suchy szampon"},{"term":"Alessandro"},{"term":"Amla"},{"term":"Annabelle Minerals"},{"term":"Astor"},{"term":"Benefit"},{"term":"Bielenda"},{"term":"Dove"},{"term":"Fusswohl"},{"term":"Max Factor"},{"term":"Merz Special"},{"term":"Models Own"},{"term":"Nivea"},{"term":"Oilmedica"},{"term":"Olive Tree Products"},{"term":"Palmer's"},{"term":"Schwarzkopf"},{"term":"Yankee Candle"},{"term":"chusteczki"},{"term":"topcoat"},{"term":"Accessorize"},{"term":"Adidas"},{"term":"Babydream"},{"term":"Bioderma"},{"term":"Biovax"},{"term":"Broaer"},{"term":"Carmex"},{"term":"Choisee"},{"term":"Cleanic"},{"term":"Estee Lauder"},{"term":"Jason"},{"term":"Kobo"},{"term":"L.A. Colors"},{"term":"Love2Mix"},{"term":"Luksja"},{"term":"Mrs. Potter's"},{"term":"Novoxidyl"},{"term":"Paese"},{"term":"Pharmatheiss Cosmetics"},{"term":"Pixie"},{"term":"Primark"},{"term":"Radical"},{"term":"Rexona"},{"term":"Salco Au Natural"},{"term":"St. Ives"},{"term":"Studio Gloria"},{"term":"Tresemme"},{"term":"flamaster"},{"term":"hydrolat"},{"term":"olejek do ciała"},{"term":"pólprodukty"},{"term":"spray"},{"term":"suplementy"},{"term":"Alpecin"},{"term":"Apteczka Agafii"},{"term":"Aussie"},{"term":"Avene"},{"term":"Beauty Formulas"},{"term":"Beauty UK"},{"term":"BioKap"},{"term":"Celia"},{"term":"Dax"},{"term":"Dusch Das"},{"term":"ELF"},{"term":"Esprit"},{"term":"Fitomed"},{"term":"Flos-Lek"},{"term":"For Your Beauty"},{"term":"Fuss Wohl"},{"term":"Hakuro"},{"term":"Huggies"},{"term":"Kallos"},{"term":"Klorane"},{"term":"Kozłowski"},{"term":"L'Occitane"},{"term":"Lucy Minerals"},{"term":"Malwa"},{"term":"Marion"},{"term":"Masaki Matsushima"},{"term":"My Secret"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Pantene"},{"term":"Planeta Organica"},{"term":"Poshe"},{"term":"Radox"},{"term":"Rene Furterer"},{"term":"Schaebens"},{"term":"Seborin"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"Synesis"},{"term":"Syoss"},{"term":"Tangle Teezer"},{"term":"Technic"},{"term":"Timotei"},{"term":"antyperspirant"},{"term":"depilacja"},{"term":"gąbka"},{"term":"krem do stóp"},{"term":"lotion"},{"term":"mus"},{"term":"nalewka do włosów"},{"term":"ozdoby do paznokci"},{"term":"pigment"},{"term":"półprodukty"},{"term":"rozdania"},{"term":"rozświetlacz"},{"term":"sól do kąpieli"},{"term":"wosk"},{"term":"Acnefan"},{"term":"Beauty Line Deluxe"},{"term":"Bell"},{"term":"Beyu"},{"term":"Blanx"},{"term":"Carea"},{"term":"Ciate"},{"term":"Color Club"},{"term":"Cree"},{"term":"Cztery pory roku"},{"term":"Dabur"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Douglas"},{"term":"Duraline"},{"term":"Ebelin"},{"term":"Eveliner"},{"term":"Frosch"},{"term":"Glossy Box"},{"term":"Helena Rubinstein"},{"term":"Helfy"},{"term":"Illamasqua"},{"term":"John Frieda"},{"term":"Killys"},{"term":"Kolastyna"},{"term":"La Roche Posay"},{"term":"Landbis"},{"term":"Lierac"},{"term":"Lirene"},{"term":"Lush"},{"term":"MUA"},{"term":"Marc Jacobs"},{"term":"Marc Jacobs. Nuxe"},{"term":"Mavala"},{"term":"MeMeMe"},{"term":"Merz Spezial"},{"term":"Metallics"},{"term":"Mollon Cosmetics"},{"term":"Montagne Jennesse"},{"term":"Nails Inc."},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Nuxe"},{"term":"Pat\u0026Rub"},{"term":"Phyto"},{"term":"Pieces Accesories"},{"term":"Promod"},{"term":"Regenerum"},{"term":"Rene Blanche"},{"term":"Renesans"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"Schlecker"},{"term":"Sensique"},{"term":"Simply Beauty"},{"term":"Sun Dance"},{"term":"TCW"},{"term":"Virtual"},{"term":"Wella"},{"term":"ZAO"},{"term":"farbka do ust"},{"term":"herbata"},{"term":"kabuki"},{"term":"konturówka"},{"term":"krem do depilacji"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"lakie"},{"term":"lakier do ust"},{"term":"mgiełka"},{"term":"mleczko do demakijażu"},{"term":"olejek do kąpieli"},{"term":"oliwka"},{"term":"ołówek"},{"term":"pianka do mycia ciała"},{"term":"przepisy kulinarne"},{"term":"płyn do higieny intymnej"},{"term":"płyn dwufazowy"},{"term":"serum ujędrniające"},{"term":"żel do twarzy"}],"title":{"type":"text","$t":"i want everything"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default?alt=json-in-script\u0026orderby=published"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default?alt=json-in-script\u0026start-index=26\u0026max-results=25\u0026orderby=published"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"628"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"25"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-612024252082047068"},"published":{"$t":"2015-02-08T23:16:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2015-02-08T23:16:28.218+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Moje włosowe odkrycie, czyli wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ejak ostatnio wspominałam, w grudniu postanowiłam wziąć się porządnie za swoje włosy. Po kilku miesiącach lekkiego zaniedbania i przy tym farbowania na blond moje włosy przestały wyglądać tak dobrze jak za czasów mojego włosomaniactwa. Z tego powodu poczyniłam pewne zakupy, nie wróciłam do farbowania i zaczęłam regularnie używać \u003Cb\u003Eampułek\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EDomowe Receptury\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E będących tematem dzisiejszego postu...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-D50XV_nG4pE\/VNeaMrkm8AI\/AAAAAAAADGU\/l_RE6-l9Gq8\/s1600\/a1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-D50XV_nG4pE\/VNeaMrkm8AI\/AAAAAAAADGU\/l_RE6-l9Gq8\/s1600\/a1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu (\u003Ca href=\"http:\/\/skarbysyberii.pl\/pl\/623-wzmacniajace-ampulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-4607040317875.html\"\u003ESkarbySyberii.pl\u003C\/a\u003E):\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003EOlej z pestek winogron poprawia wygląd włosów, nasyca każdą komórkę włosów i skóry głowy wszystkimi niezbędnymi elementami dla ich wzmocnienia – aminokwasami, enzymami, witaminami C, B oraz P. Natomiast olej z dzikiej róży stymuluje wzrost silnych i zdrowych włosów. Dzięki ceramidom roślinnym warstwa powierzchniowa włosa zostaje wzmocniona co zapobiega ich i przerzedzaniu,a także zapewnia włosom piękny połysk. Keratyna i panthenol wspomagają naturalne nawilżenie , wzmacniają strukturę włosa od wewnątrz, regenerują zniszczone włosy i zapobiegają ich rozdwajaniu. \u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ci\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/i\u003E \u003Ci\u003ESposób użycia: Zawartość jednej ampułki masującymi ruchami nanosimy  na skórę głowy i włosy. Dla lepszego wchłonięcia regeneracyjnego kompleksu zaleca się założenia czepka. Pozostawiamy na 30-40 minut, a następnie myjemy włosy delikatnym szamponem. Ampułki stosujemy 1-2 razy w tygodniu w okresie 2-3 miesięcy.\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-M3xWDQYYXj8\/VNeaMn9QB0I\/AAAAAAAADGc\/_83iATM2CvA\/s1600\/a2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-M3xWDQYYXj8\/VNeaMn9QB0I\/AAAAAAAADGc\/_83iATM2CvA\/s1600\/a2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzego oczekiwałam?\u003C\/b\u003E Przede wszystkim poprawy wyglądu włosów na długości i wzmocnienia naturalnych (nie tkniętych farbami) od nasady głowy. Wiadomo, że niestety nie da się całkowicie uratować zniszczonych włosów, ale można sprawić by wyglądały dużo lepiej. I właśnie chodziło mi o to, żeby różnica między naturalnym odrostem, a farbowaną długością pod tym względem nie była taka duża. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ po wielu latach (regularnie od ok. 7-8) męczenia włosów różnymi farbami (z przerwami na naturalną i świetną hennę Khadi) podjęłam w końcu decyzję o zapuszczeniu naturalnego koloru włosów. Nie wiem jak długo wytrzymam w tym postanowieniu, ale wiem, że przy aktualnym 5-6 cm odroście jest to już dla mnie trudne.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EUżycie:\u003C\/b\u003E W opakowaniu mamy 8 ampułek. Każda z nich przy moich raczej lichych włosach o niezbyt imponującej długości (kilka cm za ramiona) starcza na mniej więcej 3 razy. Przy pierwszej ampułce zaszalałam i dałam na włosy oraz skalp całą zawartość. Później już tego błędu nie popełniłam. Ewidentnie przesadziłam. Doszłam do wniosku, że nie ma co szaleć i wystarczy delikatnie we włosy wmasować ten olejek. W końcu nie mają one tym wręcz ociekać ;) Oczywiście jeśli macie dużo włosów to być może zawartość jednej ampułki będzie dla Was akurat. Korzystając z tego, że opakowanie starczy mi na więcej użyć postanowić wypróbować je do intensywnej terapii i tym sposobem nakładać olejek praktycznie przed każdym myciem (czyli co dwa,trzy dni). Nakładałam go na całą noc lub załóżmy 30-60 min. przed myciem. Tak właśnie robiłam przez miesiąc by później używać już przed co drugim myciem. Ze zmywaniem olejku nie miałam większych problemów. Wystarczyło pojedyncze mycie szamponem o średniej mocy oczyszczania. Przy delikatniejszym stosowałam podwójne mycie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-VD5MrNABUOQ\/VNeaM1snLNI\/AAAAAAAADGY\/vtzD32O0TzU\/s1600\/a3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-VD5MrNABUOQ\/VNeaM1snLNI\/AAAAAAAADGY\/vtzD32O0TzU\/s1600\/a3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EEfekty:\u003C\/b\u003E Pewnie jesteście ciekawe co takiego te ampułki zrobiły, że nazwałam je swoim odkrycie. Więc już wyjaśniam ;) Zacznijmy może od tego, że po miesiącu takiej intensywnej terapii moje włosy wyglądają prawie tak dobrze jak za swoich najlepszych czasów. Oczywiście dalej nie aż tak genialnie jak kiedyś, ale tamte włosy swój dobry stan zawdzięczały miesiącami dbania i hennowania. Tutaj mówimy o tylko i wyłącznie miesięcznej kuracji. Wierzcie mi, ale różnicę zauważył nawet mój chłopak, a to sprawiło, że sama zwróciłam uwagę na to jak dobrze już jest. Szczerze mówiąc to znów miałam ochotę chodzić w rozpuszczonych włosach, a wcześniej tylko je związywałam, żeby nie było widać jak wyglądają. Włosy stały się po prostu wygładzone i jednocześnie niesamowicie podkreślił się efekt falowania. Mniej zniszczona część włosów po myciu sama nabiera skręconego kształtu, a bardziej zniszczona zaczyna ślicznie się układać. Jeśli chodzi o wypadanie włosów to tutaj jednak nie mogę pochwalić się efektami, bo po pierwsze nie stanowi to w moim przypadku jakiegoś dużego problemu, a po drugie na takie rzeczy trzeba czekać trochę dłużej. Biorąc jednak pod uwagę świetny naturalny skład mają te ampułki duże prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu w walce przeciw wypadaniu włosów.\u003Cbr \/\u003ETeraz, po skończeniu kuracji zamierzam wrócić do zwykłego olejowania włosów raz w tygodniu i skupić się bardziej na walce o zagęszczenie czupryny. Myślę, że minie też trochę czasu zanim wrócę do tych konkretnych ampułek, ale tylko dlatego, że widziałam inne rodzaje, które mam ochotę wypróbować i starczą mi pewnie na wiele użyć :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Tak, tak, tak!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EDostępność:\u003C\/b\u003E Swoje kupiłam w Skarby Syberii \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/skarbysyberii.pl\/pl\/623-wzmacniajace-ampulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-4607040317875.html\"\u003ETUTAJ\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E za ok. 12 zł. Można je dostać też w innych sklepach z rosyjskimi kosmetykami, ale z tego co widziałam to ceny oscylują w granicy 15-20 zł.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EA jakie są Wasze ostanie włosowe hity?\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/612024252082047068\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/02\/moje-wosowe-odkrycie-czyli-wzmacniajace.html#comment-form","title":"Komentarze (32)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/612024252082047068"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/612024252082047068"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/02\/moje-wosowe-odkrycie-czyli-wzmacniajace.html","title":"Moje włosowe odkrycie, czyli wzmacniające ampułki przeciw wypadaniu włosów"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-D50XV_nG4pE\/VNeaMrkm8AI\/AAAAAAAADGU\/l_RE6-l9Gq8\/s72-c\/a1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"32"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-7113048132462531373"},"published":{"$t":"2015-02-02T11:54:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2015-02-02T11:54:30.541+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. XI"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Eluty to jeden z moich ulubionych miesięcy i postanowiłam go rozpocząć postem z najbardziej lubianej przez Was serii.\u003Cbr \/\u003EZapraszam serdecznie na jedenastą porcję \u003Cb\u003Emini recenzji kosmetyków marek własnych Rossmanna\u003C\/b\u003E :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-XvVtbAfu06w\/VM9VFTN3reI\/AAAAAAAADFs\/fFYBG6hPMho\/s1600\/r1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-XvVtbAfu06w\/VM9VFTN3reI\/AAAAAAAADFs\/fFYBG6hPMho\/s1600\/r1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003EDzisiaj na tapetę bierzemy trzy produkty marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EWellness\u0026amp;Beauty\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, która zrobiła na mnie ogólnie pozytywne wrażenie. Po poznaniu części asortymentu odnoszę wrażenie, że dzięki przemyślanej szacie graficznej i wyglądowi opakowań możemy za niewielkie pieniądze poczuć tą dozę luksusu, która kojarzy się większości ze Spa czy kurortami wypoczynkowymi. Dodając do tego dobre lub bardzo dobre działanie produktu mamy rzeczywiście ciekawą całość. Jest to moim zdaniem udana marka, warta uwagi, która jest trochę niedoceniona i przyćmiewana przez naturalną Alterrę czy bardzo tanią Isanę. Tyle jednak słowem wstępu, przejdźmy do recenzji ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENa pierwszy rzut idzie \u003Cb\u003Epeeling z oliwą z oliwek i zieloną herbatą\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-d2chib5et-Q\/VM9VIaLCqwI\/AAAAAAAADGE\/iSF99JAmH-w\/s1600\/r2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-d2chib5et-Q\/VM9VIaLCqwI\/AAAAAAAADGE\/iSF99JAmH-w\/s1600\/r2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003EPeeling zawierający drobnoziarnistą naturalną sól morską łagodnie, lecz dokładnie usuwa obumarłe fragmenty naskórka i poprawia mikrocyrkulację skóry. Jednocześnie staje się ona odżywiona dzięki zawartości specjalnej mieszanki oliwy z oliwek i zielonej herbaty. Zapewnij swojej skórze miękkość i gładkość i poczuj przypływ energii płynący z tej niezwykle skutecznej receptury.\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Muszę szczerze przyznać, że uwielbiam peelingi od Wellness\u0026amp;Beauty. Jest to kolejny, który miałam przyjemność próbować i kolejny, który okazał się dla mnie pod względem działania idealny. Nie są w moim odczuciu za mocne (choć jakby były mocniejsze to by mi to akurat nie przeszkadzało), a przy tym idealnie wygładzają skórę i dają taki świetny efekt ujędrnienia. Rzeczywiście też odczuwam tą dodatkową porcję nawilżenia. Przeciwniczki parafiny będą zadowolone, bo tutaj jej nie mamy ;) Pod względem zapachu ta wersja również mi jak najbardziej pasuje. W poprzedniej, którą miałam (mango z kokosem) zapach dla mnie niestety nie należał do najlepszych i tylko z tego powodu bym nie wróciła do tamtej.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E W 100% tak.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EDalej mamy \u003Cb\u003Emasło do ciała z masłem shea i olejkiem migdałowym\u003C\/b\u003E...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aVPG3W3jCUg\/VM9VItFpk6I\/AAAAAAAADF4\/wajYL2jh42M\/s1600\/r3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aVPG3W3jCUg\/VM9VItFpk6I\/AAAAAAAADF4\/wajYL2jh42M\/s1600\/r3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003EMasło Shea, niezwykle cenny składnik kosmetyków, to olej roślinny wytwarzany z nasion\\ afrykańskiego drzewa z gatunku Masłosz Parka. Jest on bogaty w wartościowe dla naszej skóry kwasy tłuszczowe. Połączenie masła Shea z olejem migdałowym cudownie rozpieści Twoją skórę po kąpieli, nawilżając ją, odżywiając i nadając jej miękkość i gładkość.\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Jak nie raz wspominałam moim ulubionym sposobem nawilżania skóry jest masowanie olejkami. Najlepiej się u mnie sprawdzają i zdecydowanie przewyższają wszelkie lotiony czy balsamy. Z drugiej jednak strony na mocnym drugim miejscu są właśnie masła. I to zimą czerpię największą przyjemność z ich używania. W przypadku tego masła z Wellness\u0026amp;Beauty dużym plusem dla mnie jest przyjemny zapach, który na skórze łagodnieje i staje się jeszcze lepszy w odbiorze. Ważna jest też dobra wydajność. W moim przypadku sprawdza się niewielka ilość nałożona na wilgotną skórę (tak jak przy stosowaniu olejków). Największym jednak plusem dla mnie jest to, że nawet przy niezbyt systematycznym stosowaniu tego masła, skóra nie staje się zaraz znowu sucha, a pozostaje gładka. Takie coś zauważyłam przy niektórych produktach mających nawilżać i trochę się tego obawiałam, kiedy w grudniu rzeczywiście miałam mniej czasu czy po prostu energii na codzienne dbanie o odpowiednie nawilżenie skóry.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Tak. Jest to przyjemny w użyciu kosmetyk, który zdecydowanie polubiła moja skóra.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec zostawiłam\u0026nbsp;\u003Cb\u003Elotion do rąk z mleczkiem migdałowym i ekstraktem z bambusa\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-jUUqpgKoNAg\/VM9VIfJSMWI\/AAAAAAAADF0\/128U2ZShsqs\/s1600\/r4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-jUUqpgKoNAg\/VM9VIfJSMWI\/AAAAAAAADF0\/128U2ZShsqs\/s1600\/r4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003EDzięki zawartości specjalnej mieszanki łagodnego mleczka migdałowego i wartościowego ekstraktu z bambusa pozwoli odzyskać skórze jędrność i sprężystość. Lotion nawilża i daje ukojenie suchej skórze dłoni. Zaletą kosmetyku jest łatwe wchłanianie. Nie pozostawia tłustego filmu, zawiera poręczny dozownik w postaci pompki, który ułatwia jego aplikację. Produkt ma przyjemny zapach z\u0026nbsp;wyczuwalną nutą migdałów.\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Właśnie na koniec zostawiłam sobie produkt, który do tej pory najmniej mi przypadł do gustu ze wszystkich kosmetyków Wellness\u0026amp;Beauty. Najpierw jednak nadmienię, że samo opakowanie sprawdziło mi się idealnie. Nie miałam żadnych problemów z pompeczką i mogłam odpowiednio dozować ilość produktu, którą chciałam. Sam lotion pierwsze wrażenie również zrobił na mnie bardzo dobre. Szybko się wchłonął, zostawiając skórę dłoni ładnie pachnącą, gładziutką i przyjemną w dotyku. Suchość została wyeliminowana. I wszystko by było świetnie gdyby nie jeden problem. Cały ten świetny efekt niestety szybko mija. I tu nie chodzi nawet o bardzo wysuszone dłonie, a o takie lekko. Myślę, że on się może sprawdzić w ciepłe miesiące po zwykłym umyciu rąk. W chłodniejsze niestety nie zapewnia mi odpowiedniego nawilżenia.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Raczej nie, w tej cenie można mieć masę lepszych produktów do dłoni.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ci\u003EMiałyście okazję coś wypróbować z Wellness\u0026amp;Beauty? Która Rossmannowska marka najbardziej Was przekonuje?\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/7113048132462531373\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/02\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html#comment-form","title":"Komentarze (22)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7113048132462531373"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7113048132462531373"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/02\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html","title":"Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. XI"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-XvVtbAfu06w\/VM9VFTN3reI\/AAAAAAAADFs\/fFYBG6hPMho\/s72-c\/r1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"22"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-235416468020822429"},"published":{"$t":"2015-01-28T12:26:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2015-01-28T12:26:41.235+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Batiste \/ Suchy szampon do włosów Oriental i Fresh"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ew ostatnim czasie częściej sięgam po specyfik zwany \u003Cb\u003Esuchym szamponem\u003C\/b\u003E. Nie dla zastępstwa tradycyjnego mycia włosów, ale dla ogólnego poprawienia ich wyglądu na drugi dzień. Z tego też powodu postanowiłam wrócić do marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBatiste\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, której coraz to więcej produktów stało się w naszym kraju łatwiej dostępnych. Do tej pory moim ulubieńcem jest wersja \u003Cb\u003EXXL Volume\u003C\/b\u003E, która bardziej się jednak nadaje do nadania objętości niż samego odświeżenia. W związku z tym szukałam dalej i niestety było więcej rozczarowań niż zachwytów. Tej zimy mój wybór padł na wersję \u003Cb\u003EOriental\u003C\/b\u003E, a później\u003Cb\u003E Fresh\u003C\/b\u003E. Ciekawe jak się sprawdziły?\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-WnId5QnaFWw\/VMeeSNz8jDI\/AAAAAAAADFU\/cwdZjqy1P2U\/s1600\/b1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-WnId5QnaFWw\/VMeeSNz8jDI\/AAAAAAAADFU\/cwdZjqy1P2U\/s1600\/b1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cb\u003EUżycie:\u003C\/b\u003E W opakowaniu mamy 150 ml produktu. Niektóre wersje można też dostać w wersji 50 ml. Wydajność tych suchych szamponów jest moim zdaniem dosyć dobra, nie przypominam sobie, żebym na któryś narzekała z tego powodu. Oczywiście to jest bardzo indywidualna sprawa, ale ja jestem zdania, że nie ma co za dużo tego typu produktu dawać na włosy, bo może je wysuszać. Jeśli chodzi o zapach to obie wersje przypadły mi do gustu. Wersja \u003Cb\u003EOriental\u003C\/b\u003E pachnie dla mnie ładnie i delikatnie kwiatowo, a \u003Cb\u003EFresh\u003C\/b\u003E odświeżająco (dużo lepiej jednak niż wersja \u003Cb\u003EOriginal\u003C\/b\u003E). Gdybym miała wybrać jeden zapach, padłoby zdecydowanie na pierwszą wersję.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-n3cNIDgKulc\/VMeeRdAPhVI\/AAAAAAAADFQ\/pQA_KmeURSQ\/s1600\/b2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-n3cNIDgKulc\/VMeeRdAPhVI\/AAAAAAAADFQ\/pQA_KmeURSQ\/s1600\/b2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EEfekty:\u003C\/b\u003E No dobra. Popsikałyśmy włosy suchym szamponem, roztrzepałyśmy je i co mamy? Po pierwsze wersja \u003Cb\u003EFresh\u003C\/b\u003E zostawia większy biały osad niż \u003Cb\u003EOriental\u003C\/b\u003E. Mi osobiście to nie przeszkadza, bo aktualnie zapuszczam naturalny kolor włosów i dzięki temu odrost nie rzuca tak się w oczy. Jeśli jednak macie ciemne włosy to może być dużym problemem. Tutaj zdecydowanie lepiej wygląda \u003Cb\u003EOriental\u003C\/b\u003E. Jeśli chodzi natomiast o matowienie włosów to mocniejszy efekt daje również wersja \u003Cb\u003EFresh\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003EPóki co wszystko wskazuje na to, że wersja \u003Cb\u003EOriental\u003C\/b\u003E wygrywa. Jednak jest jedna rzecz, która sprawia, że to właśnie wersję \u003Cb\u003EFresh\u003C\/b\u003E kupię ponownie. Co mianowicie? Moc odświeżenia. Tak, to właśnie wersja \u003Cb\u003EFresh\u003C\/b\u003E, najlepiej spośród wszystkich szamponów Batiste, radzi sobie z odświeżeniem moich włosów. Przy wersji \u003Cb\u003EOriental\u003C\/b\u003E efekt niestety nie utrzymuje się nawet jednego całego dnia. Przy wersji \u003Cb\u003EFresh\u003C\/b\u003E moje włosy wyglądają dobrze nie tylko na drugi, ale również na trzeci dzień.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E No tutaj nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć. U mnie ogólnie lepsze działanie daje wersja Fresh, ale u wielu właśnie delikatniejsza Oriental może się lepiej sprawdzić.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EDostępność:\u003C\/b\u003E Z tym się w ostatnio zrobiło naprawdę dobrze. Suche szampony Batiste można znaleźć w Hebe, Douglasie (nie wiem tylko czy w każdym), niedługo mają się pojawić w Rossmannie. Są też dostępne w wielu sklepach internetowych czy allegro.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ERecenzje innych szamponów Batiste:\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2013\/08\/batiste-suchy-szampon-w-wersji-original.html\"\u003EOriginal\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2013\/06\/batiste-suchy-szampon-cherry.html\"\u003ECherry\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2013\/04\/batiste-suchy-szampon-xxl-volume.html\"\u003EXXL Volume\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2013\/01\/batiste-suchy-szampon-tropical.html\"\u003ETropical\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ci\u003E\u003Cb\u003EA jak Wasze wrażenia na temat Batiste?\u003C\/b\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/235416468020822429\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/01\/batiste-suchy-szampon-do-wosow-oriental.html#comment-form","title":"Komentarze (5)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/235416468020822429"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/235416468020822429"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/01\/batiste-suchy-szampon-do-wosow-oriental.html","title":"Batiste \/ Suchy szampon do włosów Oriental i Fresh"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-WnId5QnaFWw\/VMeeSNz8jDI\/AAAAAAAADFU\/cwdZjqy1P2U\/s72-c\/b1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"5"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-8028333410590371295"},"published":{"$t":"2015-01-23T13:59:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2015-01-23T13:59:24.137+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Kosmetyczne nowości ostatnich tygodni"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Edzisiaj Was zapraszam na moje nowości kosmetyczne ostatnich tygodni. W zasadzie są tutaj rzeczy, które u mnie zagościły nawet na przełomie listopada i grudnia, więc o części przeczytacie całkiem niedługo (kilka nawet zdążyłam już wykończyć). Nie będzie tutaj jakiegoś szaleństwa, bo skupiłam się na tym czego aktualnie potrzebowałam, ale kilka zachciewajek udało mi się w styczniu spełnić ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-RYLsE58wfXA\/VME-Xw7vGRI\/AAAAAAAADDQ\/tCrGdRde88Q\/s1600\/PicMonkey%2BCollage.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-RYLsE58wfXA\/VME-Xw7vGRI\/AAAAAAAADDQ\/tCrGdRde88Q\/s1600\/PicMonkey%2BCollage.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZYqWGyufc44\/VME-luzNzrI\/AAAAAAAADDY\/0BrgU9pkzNI\/s1600\/a1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ZYqWGyufc44\/VME-luzNzrI\/AAAAAAAADDY\/0BrgU9pkzNI\/s1600\/a1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EZacznijmy może od miłej niespodzianki od Rossmanna. Dostałam kolejną przesyłkę, ale nie w pełni kosmetyczną. Muszę przyznać, że mnie to ucieszyło, bo mogłam poznać trochę inny asortyment tej drogerii. Jeśli jednak chodzi o kosmetyki to do pudełka wpadły dwa \u003Cb\u003Eżele\u003C\/b\u003E z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003E\u003Cb\u003EIsany\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E i \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ESynergen\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Emydełko\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAlterry\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Recenzja dwóch pierwszych produktów już wkrótce :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-COrTCdobC04\/VME-lrx9O4I\/AAAAAAAADDs\/usthah-bgyw\/s1600\/a2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-COrTCdobC04\/VME-lrx9O4I\/AAAAAAAADDs\/usthah-bgyw\/s1600\/a2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EW połowie grudnia dotarło do mnie kolejne zamówienie ze sklepu \u003Ca href=\"http:\/\/skarbysyberii.pl\/pl\/\"\u003ESkarby Syberii\u003C\/a\u003E. To, że uwielbiam ten sklep pisałam nie raz i nie dwa, a to dlatego, że ceny mają bardzo konkurencyjne, do tego częste promocje i nigdy się nie zawiodłam na ogólnej obsłudze moich zamówień. Dodatkowo mają program lojalnościowy, dzięki któremu za każde swoje zakupy płaciłam zawsze trochę mniej.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETym razem złożyłam zamówienie z myślą o swojej nowej włosowej pielęgnacji. Więc co wpadło do koszyka? Mój ukochany \u003Cb\u003Eszampon do włosów\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ELove2Mix\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, tak polecana \u003Cb\u003Emaseczka drożdżowa\u003C\/b\u003E od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAgafii\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E oraz zupełna niespodzianka dla mnie, czyli \u003Cb\u003Eampułki wzmacniające przeciw wypadaniu włosów\u003C\/b\u003E. Ampułki są dla mnie niespodzianką, bo w internecie znalazłam naprawdę minimalną ilość informacji na ich temat. Niska cena skusiła mnie jednak i póki co nie żałuję ;) Używam ich regularnie od ponad miesiąca i już widzę pozytywne rezultaty. Wykończę całe opakowanie to z pewnością się z Wami podzielę swoją opinią na ich temat :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-f0nvbBBBIJ0\/VME-l42knMI\/AAAAAAAADDc\/skuqZWyee-c\/s1600\/a3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-f0nvbBBBIJ0\/VME-l42knMI\/AAAAAAAADDc\/skuqZWyee-c\/s1600\/a3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EJeszcze w połowie listopada skusiłam się na allegro na dwa pielęgnacyjne produkty, które swego czasu zdobyły moje serce. Mowa o \u003Cb\u003Eolejku kokosowym do włosów \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EVatika\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003Ewodzie różanej \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EDabur\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Używając ich w ostatnim czasie stwierdziłam, że moja miłość do nich jednak nie przeminęła ;) Zadowolenie z wody różanej sprawiło jednak, że mam ochotę powrócić do hydrolatów. Za nimi też się coś stęskniłam :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPóźniej korzystając z promocji w Rossmannie skusiłam się na dwa produkty z \u003Cb style=\"color: blue;\"\u003ELirene: \u003C\/b\u003E\u003Cb\u003Epłyn micelarny i peeling gruboziarnisty\u003C\/b\u003E. Kupując ten płyn pamiętałam, że kiedyś już go miałam, ale niestety w tamtym momencie nie pamiętałam jak kiepski on był. Co tu dużo mówić, o demakijażu oczu możemy zapomnieć. Z peelingu na szczęście jestem zadowolona. Z moją gąbeczką z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ETBS\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E daje mi też odpowiednio mocne oczyszczanie, ale przy tym nie wysusza cery.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-O7k4Z0KnhZU\/VME-nnK8vAI\/AAAAAAAADEE\/Sk4VY2n9pMI\/s1600\/a6.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-O7k4Z0KnhZU\/VME-nnK8vAI\/AAAAAAAADEE\/Sk4VY2n9pMI\/s1600\/a6.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EKiedy tylko skończyła się moja nieprzyjemna przygoda z micelem z Lirene, sięgnęłam po sprawdzony produkt z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEveline\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. W mojej rodzinie próbowały go kobiety z różnych pokoleń i każda była zadowolona. Ja przez swoją niechęć do marki wolałam się kierować w stronę Tołpy czy Bourjois, ale niestety takich rarytasów nie dostałam w swoim Auchanie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EZimą powróciłam też do \u003Cb\u003Esuchych szamponów \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBatiste\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, tym razem w wersji \u003Cb\u003EOriental\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003EFresh\u003C\/b\u003E. Ich recenzja już niedługo :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPrzy okazji wspomnę, że trafiłam na kolejną świetną wersję \u003Cb\u003Eantyperspirantu\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ERexony\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Co jak co, ale przy 12 godzinach w pracy potrzebuję jednak czegoś pewnego. Wersja \u003Cb\u003ELinen Dry\u003C\/b\u003E zdecydowanie się sprawdziła.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPrzejdźmy teraz do tego co większość z nas najbardziej kręci, czyli kolorówki ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Es4CAeb6xRE\/VME-nocHwNI\/AAAAAAAADD0\/6Rfx4U526lg\/s1600\/a4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Es4CAeb6xRE\/VME-nocHwNI\/AAAAAAAADD0\/6Rfx4U526lg\/s1600\/a4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u0026nbsp;Lakier od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEssie\u003C\/span\u003E Find Me An Oasis\u003C\/b\u003E był jedynym kosmetykiem, który do mnie trafił w formie prezentu w grudniu. Jest dosyć problematyczny, ale efekt jaki daje po prostu mnie zachwycił. Jak tylko trochę podrasuję pazurki to go Wam pokażę.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ihcntGh5XII\/VME-m4CCNNI\/AAAAAAAADDo\/3d6IqmhI69E\/s1600\/a5.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ihcntGh5XII\/VME-m4CCNNI\/AAAAAAAADDo\/3d6IqmhI69E\/s1600\/a5.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ETak jak grudzień stał pod znakiem uzupełniania garderoby, tak w styczniu sobie w końcu pozwoliłam na kosmetyczne zachcianki. W \u003Ca href=\"http:\/\/mintishop.pl\/\"\u003EMintishopie\u003C\/a\u003E zamówiłam \u003Cb\u003Epaletkę Naturally Yours\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003Epędzelki\u003C\/b\u003E od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EZoevy\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E (227, 232, 234). Myślę, że w tygodniu zrobię mały wstępny post na temat tej paletki. Męczę ją dzień w dzień, ale dopiero od ponad tygodnia, więc na recenzję musicie poczekać zdecydowanie dłużej. Do zamówienia dorzuciłam swoje ukochane woski z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EYankee Candle\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E Soft Blanket i Berrylicious. Oba zapachy po prostu ubóstwiam ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-07opxxOM8g0\/VME-n_ixEUI\/AAAAAAAADD4\/YS4VCFE_9pU\/s1600\/a7.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-07opxxOM8g0\/VME-n_ixEUI\/AAAAAAAADD4\/YS4VCFE_9pU\/s1600\/a7.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EW ramach styczniowego rozpieszczania skusiłam się też na nowy \u003Cb\u003Epodkład\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EInglota\u003C\/span\u003E HD Perfect Coverup Foundation\u003C\/b\u003E. Patrząc na najjaśniejszy odcień nr 71 byłam pewna, że będzie o wiele za ciemny dla mnie. Zaprzyjaźniona ekspedientka dała mi jednak sporą próbkę podkładu i spodobał mi efekt na mojej twarzy. Fakt, że podkład mógłby być ciutkę jaśniejszy, ale naprawdę ładnie dopasowuje się do cery przez co ta różnica nie jest jednak widoczna. W dodatku mam ogromną próbkę bazy pod podkład, która sprawia, że podkład wydaje się jaśniejszy, więc dzięki niej ten z Inglota powinien wyglądać idealnie nawet w dziennym, naturalnym świetle. Muszę jednak zaznaczyć, że nie zamierzam go używam codziennie. Dalej będę wierna minerałom, ale potrzebuję czegoś awaryjnie, co nie będzie za ciężkie, ale miało lepsze krycie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec wspomnę o pazurkach. Niestety ostatnio posypały mi się niemal całkowicie. Pracowity grudzień (tak to jest w handlu) sprawił, że nie miałam dla nich czasu. Postanowiłam na szybko spróbować\u003Cb\u003E odżywki S.O.S\u003C\/b\u003E. z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EWibo\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, która niestety okazała się kiepska. Później sięgnęłam po cięższe działa w postaci \u003Cb\u003Eodżywki\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEveline\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Tak, wiem. Znowu Eveline. I tak, dalej stwierdzam, że nie lubię tej marki. Część jednak osób bardzo sobie chwali ich odżywki, więc postanowiłam wypróbować. Wiem, że jest spora część blogerek, która miała negatywne doświadczenia i to rozumiem. Tak samo jednak było z Nail Tekiem, który u mnie jednak dał najlepsze rezultaty. No cóż, raz się żyje. Najwyżej wrócę z podkulonym ogonem do NT.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETo by było na tyle jeśli chodzi o kosmetyczne nowości. Więcej nie planuję na ostatni tydzień stycznia i oby tak zostało ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA jak Wasze grudniowo-styczniowe zdobycze? :)\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/8028333410590371295\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/01\/kosmetyczne-nowosci-ostatnich-tygodni.html#comment-form","title":"Komentarze (18)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/8028333410590371295"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/8028333410590371295"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/01\/kosmetyczne-nowosci-ostatnich-tygodni.html","title":"Kosmetyczne nowości ostatnich tygodni"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-RYLsE58wfXA\/VME-Xw7vGRI\/AAAAAAAADDQ\/tCrGdRde88Q\/s72-c\/PicMonkey%2BCollage.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"18"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-4452157713716669328"},"published":{"$t":"2015-01-11T16:25:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2015-01-11T16:25:19.444+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Makijaż Dnia, czyli mój powrót do cieni marki Sleek"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Eostatnio, przez stały brak czasu, mój makijaż był bardzo ograniczony. Jak już chciałam coś więcej zmalować na oczach to sięgałam po mineralne cienie z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAnnabelle Minerals\u003C\/span\u003E (nałożone na mokro dają genialny efekt) lub złoty cień Sugar Biscuit z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEstee Lauder\u003C\/span\u003E. W styczniu jednak przyszedł czas na zmiany. Moje poświęcenie w pracy przyniosło efekty i od nowego roku mogę się spokojnie cieszyć większą ilością wolnego czasu. Z tego też powodu w końcu mogę znowu spokojnie czerpać przyjemność z takich rzeczy jak obsesyjne dbanie o włosy (;)) czy właśnie makijaż.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-L5LBwhJxkmE\/VLJ0WipuIvI\/AAAAAAAADCo\/DRa3ngp0GNk\/s1600\/p1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-L5LBwhJxkmE\/VLJ0WipuIvI\/AAAAAAAADCo\/DRa3ngp0GNk\/s1600\/p1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003EZ tych właśnie powodów mój makijaż oczu przestaje się ograniczać do jednego odcienia na powiece, a moje ręce chętniej sięgają po cienie marki \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ESleek\u003C\/span\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ddCfOgwAmOs\/VLJ0WQWffVI\/AAAAAAAADCk\/YvTcS7r86HY\/s1600\/p2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ddCfOgwAmOs\/VLJ0WQWffVI\/AAAAAAAADCk\/YvTcS7r86HY\/s1600\/p2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EDo wykonania tego makijażu posłużyły mi cienie z paletki Respect, Au Naturel i Oh So Special. Zabawę miałam przednią i znowu sobie przypomniałam jakie to wszystkie jest przyjemne, kiedy ma się na to trochę więcej czasu :) Muszę przy okazji przyznać, że różowo-złoty cień z OSS ponownie zdobył moje serce. Ostatnio użyłam szamańskiego z bodajże Au Naturel i również dał cudny efekt.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-qYg5OoPPJeY\/VLJ0Wl7_DxI\/AAAAAAAADC4\/F5LjvIgJZwI\/s1600\/p3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-qYg5OoPPJeY\/VLJ0Wl7_DxI\/AAAAAAAADC4\/F5LjvIgJZwI\/s1600\/p3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ECała ta zabawa z makijażem sprawiła, że mam ochotę wypróbować inne cienie i już wkrótce poznam dla mnie zupełnie nową markę. Obym się tylko nie zawiodła ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-b1j3Amd8K-0\/VLJ0XOPDVdI\/AAAAAAAADCw\/aqT-C9o4sgg\/s1600\/p4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-b1j3Amd8K-0\/VLJ0XOPDVdI\/AAAAAAAADCw\/aqT-C9o4sgg\/s1600\/p4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EW kwestii makijażu twarzy jestem jednak od dawna niezmienna. Dalej męczę podkład mineralny z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ELily Lolo\u003C\/span\u003E (nie czuję się tak zawiedziona jak na początku, jest okej, ale bez fajerwerek) czy bronzer z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EThe Body Shop\u003C\/span\u003E, który po bodajże 2,5 roku już mi się kończy i niestety powoli zaczynam szukać jego zastępcę. Jeśli znacie jakieś perełki wśród bronzerów, koniecznie polećcie mi coś :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EMam nadzieję, że taki luźny post Wam się spodobał. Tak jak obiecałam, staram się wrócić do blogowania i znowu czerpać z tego taką samą przyjemność jak kiedyś.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EP.S. Zastanawiam się też nad korektorem pod oczy, przez myśl przeszedł mi ten z Nyxa. Dajcie znać czy macie coś sprawdzonego ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EP,S. 2 Słowo klucz dzisiejszego posta to \"przyjemność\" :D Czas chyba się pobawić słownikiem synonimów ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/4452157713716669328\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/01\/makijaz-dnia-czyli-moj-powrot-do-cieni.html#comment-form","title":"Komentarze (15)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/4452157713716669328"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/4452157713716669328"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2015\/01\/makijaz-dnia-czyli-moj-powrot-do-cieni.html","title":"Makijaż Dnia, czyli mój powrót do cieni marki Sleek"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-L5LBwhJxkmE\/VLJ0WipuIvI\/AAAAAAAADCo\/DRa3ngp0GNk\/s72-c\/p1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"15"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-2768377192383384848"},"published":{"$t":"2014-12-26T20:24:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2014-12-26T20:24:44.676+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Moja pielęgnacja włosów w pigułce, czyli..."},"content":{"type":"html","$t":"...pokrótce o produktach, które ostatnio gościły na mojej głowie ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EMoje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Eostatnio wspomniałam na facebooku, że w styczniu planuję całkowicie zmienić swoją \u003Cb\u003Epielęgnację włosów\u003C\/b\u003E. Wszystko przez to, że moje zapasy właśnie się kończą. Część nowości już sobie sprawiłam, a część sprawię w najbliższej przyszłości korzystając z promocji w swoim ulubionym sklepie internetowym. Postanowiłam wykorzystać tę okazję i pokrótce opisać Wam moje wrażenia ze stosowania właśnie kończących się produktów.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-S3aK57QqgFQ\/VJ2fAatHKWI\/AAAAAAAADCQ\/igdCAfx4Kl4\/s1600\/gr1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-S3aK57QqgFQ\/VJ2fAatHKWI\/AAAAAAAADCQ\/igdCAfx4Kl4\/s1600\/gr1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003EZanim przejdę do mini recenzji, zacznę od aktualnego opisu moich włosów. Osoby będące ze mną od dłuższego czasu wiedzą, że moje kłaki miały na sobie przeróżne kolory. Ostatnio były farbowane na blond i muszę przyznać, że to w połączeniu z brakiem czasu na lepsze dbanie o nie, odbiło się na ich wyglądzie. Aktualnie mam postanowienie zapuścić swój naturalny kolor. Teraz intensywniej o nie dbam (olejki, olejki, olejki), nie suszę, nie farbuję i zabezpieczam końcówki. Mam już dosyć widoczny odrost, ale zamierzam go jeszcze bardziej zapuścić i pójść na ostatnie farbowanie mające jak najlepiej wyrównać kolor moich włosów. Teraz są w całkiem dobrej formie, ale widać, że trochę przeszły, bo są dla mnie zdecydowanie za cienkie i rzadkie. W walce o gęstość pomaga mi aktualnie Kuracja Rzepa od Joanny i nowe ampułki (pokażę je w najbliższych zakupach).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPrzejdźmy już jednak do samych produktów...O odpowiednie umycie włosów zadbały dwa szampony z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBalea\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Efekty po nich się różniły i z przyjemnością stosowałam je na zmianę w zależności od aktualnej potrzeby.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ESilber- Glanz Shampoo\u003C\/b\u003E pochodzi z serii profesjonalnej, która mnie ciekawiła, bo zbiera dosyć dobre oceny. Wybrałam ten szampon z czystej ciekawości, bo nie trafiłam wcześniej na żadną opinię o nim. Na całe moje szczęście nie zawiodłam się. Szampon bardzo dobrze się pienił i świetnie oczyszczał włosy. Ogromnym plusem było to, że przy tym nie przesuszał moich włosów. Dodatkowo spokojnie mogłam je po nim rozczesać. Szampon najbardziej mnie jednak zaskoczył tym, że włosy po nim nabierały ślicznego blasku. Po prostu po jego użyciu wyglądały jak od fryzjera ;) Swoją drogą miał dosyć przyjemny zapach. Jeśli się już na niego skusicie nie bądźcie zaskoczone kolorem. W końcu to szampon do włosów blond czy platynowych ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ponownie?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie tak.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETruskawkowy \u003Cb\u003EJeden Tag Shampoo\u003C\/b\u003E (do codziennego stosowania) nie był dla mnie aż takim zaskoczeniem jak jego niebiesko-fioletowy kuzyn, ale stał się świetną odskocznią od mocniejszego oczyszczania. Czemu mi się go tak miło stosowało? W miarę dobrze się pienił, przyjemnie pachniał, a przy tym w delikatny, ale dalej w skuteczny sposób oczyszczał moje włosy. Tak, nawet z olejkami sobie radził. Świetnie się sprawdzał kiedy musiałam szybko umyć włosy i nie miałam już czasu na odżywki czy maski.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ponownie?\u003C\/b\u003E O ile przygoda z nim była miła, to jednak nie skusiłabym się na niego znowu. Znam kilka łatwiej dostępnych szamponów dających mi taki efekt.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EOstatnim z drogeryjnych produktów jest \u003Cb\u003Eodżywka nawilżająca\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ENivea\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Szczerze przyznaję, że dawno tak bardzo nie zawiodłam się na produkcie do włosów. Jedyne co mi pasowało w niej to przyjemna, gęsta jak na odżywkę konsystencja. Zapach po którymś użyciu stał się nieprzyjemny (za chemiczny), a to jak trudno było mi trafić z odpowiednią ilością, aby nie obciążyła mi włosów jest nie do opisania. Pomijając obciążanie trudno mi było szukać jakiś innych efektów, a tym bardziej pozytywnych.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ponownie?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie nie i zamierzam ją omijać z daleka!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ODDrw2D3jXE\/VJ2fACOrUdI\/AAAAAAAADCM\/1hYQCu4826s\/s1600\/gr.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ODDrw2D3jXE\/VJ2fACOrUdI\/AAAAAAAADCM\/1hYQCu4826s\/s1600\/gr.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EA teraz produkty z mojego ulubionego sklepu, czyli Skarby Syberii.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMasaż-maska stymulująca wzrost włosów\u003C\/b\u003E od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EPlaneta Organica\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E okazała się produktem niezwykle wydajnym i z tego powodu w mojej łazience jest od dobrych kilku miesięcy. Na początku, kiedy stosowałam ją według zaleceń producenta (po myciu włosów) nie byłam do końca zadowolona z efektów. Musiałam uważać z ilością, bo zdarzało jej się obciążać moje włosy, a drobinki peelingujące, które zawiera były trudne do spłukania. Przyszło jednak olśnienie i zaczęłam ją stosować przed myciem włosów. Tutaj już efekt mnie oczarował. Sama maska ma dla mnie bardzo przyjemny zapach, więc używanie jej do masażu skalpu było czystą przyjemnością. Nie musiałam się już też martwić o obciążenie (nawet zostawiając ją na godzinę) czy drobinki, bo szampon sobie idealnie z tym radził. Efekt po całościowym umyciu włosów był świetny, bo dzięki masce były one genialnie odbite od skalpu i jakby dodatkowo odświeżone (niektórzy taki efekt widzą po farbowaniu czy hennowaniu).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ponownie?\u003C\/b\u003E Tak, ale poczekała na dobrą promocję ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EDrugim produktem od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EPlaneta Organica\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E jest \u003Cb\u003Eprowansalska odżywka\u003C\/b\u003E. Zapach tego produktu mnie po prostu zdobył. W ogóle odżywki i szampony z tej marki mają moim zdaniem genialne zapachy. Jeśli chodzi o efekt po niej to napiszę tak. Bardzo dobry, ale nie do końca mnie zachwycił tak jak w przypadku innych serii. Nie wiem właściwie czemu mam takie odczucia, bo ta odżywka nie obciąża moich włosów, ładnie je wygładza, często podkreśla delikatny naturalny skręt, a i tak jakoś czegoś mi tu brakuje. Z jakiegoś powodu po prostu tybetańskie czy marokańskie duo bardziej mi przypadło do gustu.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ponownie?\u003C\/b\u003E Nie, ale też nie odradzam spróbować, bo efekty są niezłe.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EOstatnim produktem jest \u003Cb\u003Enaturalnie wzmacniająca maska Kefir i Chleb Żytni\u003C\/b\u003E, której trochę się obawiałam, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Zacznę od tego, że zapach okazał się zupełnie inny niż przypuszczałam. Niezwykle przyjemny i taki ciasteczkowy. Wydajność produktu też na wysokim poziomie, choć to zasługa pewnie też tego, że mamy tutaj dobre 400 ml. A jaki efekt? Co tu dużo mówić, po 10 minutach pod czepkiem, włosy po niej wyglądają po prostu świetnie. Wygładzone, nawet lekko odbite od skalpu, naturalnie pofalowane i ślicznie pachnące. Muszę jednak przyznać, że zauważyłam teraz pod sam koniec opakowania, że włosy trochę się jednak do \u0026nbsp;niej przyzwyczaiły. Z tego też powodu następnym razem jak ją będę miała to po połowie opakowania zrobię sobie 2-3 tygodniową przerwę od niej.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ponownie?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie tak!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec chcę zaznaczyć, że oprócz powyższych produktów używam też olejków czy wcierek, ale opisuję tutaj te produkty, które właśnie mi się niemal skończyły, a przy tym nie pisałam o nich wcześniej na blogu (chyba, że w poście zakupowym). Mam nadzieję, że takie podsumowanie włosowej pielęgnacji przypadło Wam do gustu :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA jaki jest Wasz ulubiony produkt do pielęgnacji włosów?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam serdecznie,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/2768377192383384848\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/12\/moja-pielegnacja-wosow-w-piguce-czyli.html#comment-form","title":"Komentarze (4)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2768377192383384848"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2768377192383384848"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/12\/moja-pielegnacja-wosow-w-piguce-czyli.html","title":"Moja pielęgnacja włosów w pigułce, czyli..."}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-S3aK57QqgFQ\/VJ2fAatHKWI\/AAAAAAAADCQ\/igdCAfx4Kl4\/s72-c\/gr1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"4"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-1206746666451724970"},"published":{"$t":"2014-11-14T01:46:00.003+01:00"},"updated":{"$t":"2014-11-14T01:48:18.438+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. X"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003Edzisiaj zapraszam Was na już \u003Cb\u003Edziesiątą część cyklu mini recenzji rossmannowskich kosmetyków\u003C\/b\u003E. Nawet mi trudno uwierzyć, że ma ona już dokładnie dwa lata. Gdyby nie przerwa na blogu tych postów byłoby pewnie więcej. Tak mamy jednak dopiero dziesiątą część, ale za to z recenzjami trzech produktów: dwóch od Wellness\u0026amp;Beauty i jednego z Alterry ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-o3uie5fAytE\/VGTp0EgGs3I\/AAAAAAAADBQ\/Cvu1v7L-4Ok\/s1600\/k1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-o3uie5fAytE\/VGTp0EgGs3I\/AAAAAAAADBQ\/Cvu1v7L-4Ok\/s1600\/k1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003ENa pierwszy ogień idą kosmetyki z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EWellness\u0026amp;Beauty\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Zacznę od \u003Cb\u003Eolejku pod prysznic z olejem migdałowym i ekstraktem z bambusa\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003EOlej migdałowy to drogocenny składnik, który wspaniale nawilża każdy rodzaj skóry, ale szczególnie polecany jest do suchej i wrażliwej. Wypróbuj specjalną mieszankę oleju migdałowego i wartościowego ekstraktu z bambusa, który relaksuje, wygładza oraz nawilża skórę. Dzięki wysokiej zawartości olejów naturalnych i dodatkowi cennej witaminy E oraz pantenolu, olejek oczyszcza i pielęgnuje skórę, chroniąc ją jednocześnie przed wysuszeniem.\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Kiedy dostałam ostatnią przesyłkę od Rossmanna, to właśnie ten produkt na początku mnie najbardziej zaciekawił. Powód był prosty. Dostałam obietnicę tego, że po prysznicu nie będę musiała już używać dodatkowego kosmetyku pielęgnacyjnego. Przy tym do samego mycia miałam używać produktu w formie olejku. Taka sytuacja, wydawała się dla mnie jedną z tych \"win-win\". Muszę przyznać, że ten produkt w zasadzie sprawdza się. Olejek dobrze rozprowadza się po skórze, tworząc delikatną pianę. Po prysznicu czuć, że ciało jest przyjemnie nawilżone. Skóra jest gładziutka i ogólnie taka jak po użyciu olejku po myciu. Produkt sam w sobie jest też bardzo wydajny (jak chyba wszystkie olejki). Cena też moim zdaniem przemawia na korzyść, bo za 250 ml płacimy niecałe 9 zł, a otrzymujemy praktycznie kosmetyk 2w1. Cały mój problem z tym produktem leży jednak w... zapachu. Moja skóra po użyciu nabiera niestety bardzo mnie drażniącego, chemicznego zapachu. Nie wiem skąd to się bierze, bo zazwyczaj na mojej skórze te zapachy łagodnieją, a tutaj jest na odwrót. Oczywiście to nie jest jakiś duży problem, bo wystarczy, że po umyciu użyję jakiegoś produktu nawilżającego. Z drugiej jednak strony właśnie przez to, jestem tym produktem trochę zawiedziona.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam? \u003C\/b\u003EJeśli ktoś ma suchą skórą i szuka czegoś co zapewni mu dodatkową pielęgnację to tak. Jeśli natomiast szukacie czegoś co użyjecie pod prysznicem i przy tym zapewni Wam odpowiednie nawilżenie, to przez właśnie ten końcowy efekt (zapach) nie mogę go szczerze polecić.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wEOcNNIZgLY\/VGTp0NGONNI\/AAAAAAAADBY\/JY-LONRiCgc\/s1600\/k2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wEOcNNIZgLY\/VGTp0NGONNI\/AAAAAAAADBY\/JY-LONRiCgc\/s1600\/k2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ENa całe szczęście pod względem zapachu nie zawiódł mnie \u003Cb\u003Eolejek do kąpieli sezamowy z ekstraktem z wanilii\u003C\/b\u003E...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003EO dobroczynnych właściwościach oleju sezamowego, który nadaje skórze blask i jedwabistą gładkość, pisali już starożytni. Dzięki specjalnej mieszance tego cennego składnika i ekstraktu z wanilii ten delikatnie pachnący olej do kąpieli zapewni Ci niezwykłe poczucie odprężenia, a Twoja skóra stanie się miękka i gładka jak aksamit. Dodatkowo witamina E i oleje pielęgnacyjne zapobiegną jej wysuszeniu.\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Kąpiel stała się dla mnie co tygodniowym rytuałem. Jest relaksującym punktem końcowym każdego tygodnia. Codziennie niestety nie mam na nią czasu i stąd jak już ją biorę lubię otoczkę w postaci muzyki, przyjemnych zapachów i innych umilaczy. Z tego też powodu tak przypadł mi do gustu ten olejek od Wellness\u0026amp;Beauty. Jest to już moje kolejne opakowanie (następne jest też w zapasie) i każde jego użycie tak samo mnie cieszy. Do kąpieli dodaję zazwyczaj 3 nakrętki olejku i mogę się relaksować przy niezwykle przyjemnym waniliowym zapachu. W dodatku mamy tutaj też walory pielęgnacyjne. Woda staje się bardziej miękka w odczuciu, a skóra całkiem dobrze nawilżona. Ja nie mam mu nic do zarzucenia. Cena dla mnie też jest w porządku, bo olejek kosztuje 7,59 zł za 150 ml, a przy moim nie tak częstym używaniu starcza mi na dłuższy czas,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Wszystkim wielbicielkom relaksujących kąpieli zdecydowanie tak.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ASTNC_0cAcI\/VGTp0YkxyTI\/AAAAAAAADBU\/7bOpPwRX4MU\/s1600\/k3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ASTNC_0cAcI\/VGTp0YkxyTI\/AAAAAAAADBU\/7bOpPwRX4MU\/s1600\/k3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec żel pod prysznic z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAlterry\u003C\/span\u003E Różowy Grejfruit \u0026amp; Kwiat Pomarańczy\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu: \u003C\/b\u003E\u003Ci\u003EŻel pod prysznic Alterra ożywia skórę i nadaje jej świeżości, a jednocześnie łagodnie ją oczyszcza. Owocowy, ekscytujący zapach grejpfruta powoduje przypływ energii i witalności. Gliceryna roślinna i cenne ekstrakty z owoców różowego grejpfruta BIO i kwiatów pomarańczy BIO czynią kąpiel pod prysznicem inspirującym doznaniem, które pozwala na rozpoczęcie dnia w znakomitej, świeżej formie.\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Alterra to dla mnie przede wszystkim pielęgnacja włosów. Wypróbowałam praktycznie każdy produkt temu dedykowany oprócz tylko jednego szamponu (dam mu jednak w przyszłości szansę). Innego typu produkty też miałam większą lub mniejszą przyjemność używać, ale to było już jakiś czas temu. W związku z tym ucieszyłam się na ten żel. Zobaczyłam jaki ma mieć zapach, powąchałam i przepadłam. Uwielbiam grejpfruty (dla zielonych straciłam głowę już wieki temu) i pomarańcze, to połączenie nie mogło mi się nie spodobać ;) Sam żel ma typową dla Alterry galaretkowatą konsystencję. Zaskoczył mnie pozytywnie wydajnością. To nigdy nie należało do mocnych punktów produktów tej marki, a tu jednak spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Zapach jak już wyżej wspomniałam zdobył mnie całkowicie. Cytrusowy, orzeźwiający, ale nie w taki oczywisty sposób. Z pewnością z domestosem się nie skojarzy jak często się zdarza takim zapachom. Żel dosyć dobrze się pieni, szczególnie biorąc pod uwagę skład. Nie wysusza skóry, nie czuję też po nim konieczności nawilżenia jej po umyciu. Dla mnie ten żel to bardzo przyjemna odmiana od chemicznych kolegów, których zazwyczaj używam. Cena też w porządku, bo niecałe 8 zł za 250 ml. W dodatku od czego mamy promocje ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie tak.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EJak widzicie, na trzy produkty dwa przypadły mi do gustu. Bardzo jednak żałuję, że olejek pod prysznic nie spełnił moich oczekiwań, bo zapowiadał się wręcz idealnie. \u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA jak Wasze doświadczenia z tymi produktami?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam serdecznie,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #999999;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.facebook.com\/pages\/Lady-in-Purplee\/324801940955033?ref=tn_tnmn\"\u003EFACEBOOK\u003C\/a\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/1206746666451724970\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/11\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html#comment-form","title":"Komentarze (10)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/1206746666451724970"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/1206746666451724970"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/11\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html","title":"Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. X"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-o3uie5fAytE\/VGTp0EgGs3I\/AAAAAAAADBQ\/Cvu1v7L-4Ok\/s72-c\/k1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"10"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-2794994660749514651"},"published":{"$t":"2014-11-08T15:39:00.002+01:00"},"updated":{"$t":"2014-11-08T15:39:32.751+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"W walce o jędrne kształty ;)"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Eserdecznie Was zapraszam na recenzję produktu, który od pewnego czasu znajduje się w mojej łazience, a stał mi się wyjątkowo bliski w ostatnim miesiącu. Mowa o \u003Cb\u003Eujędrniającym olejku do masażu \"Modelowanie Sylwetki\" od Babuszki Agafii\u003C\/b\u003E...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-F_Fgf8wJWKs\/VFuWtJrKfnI\/AAAAAAAADAs\/RfZn6gPenTw\/s1600\/o1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-F_Fgf8wJWKs\/VFuWtJrKfnI\/AAAAAAAADAs\/RfZn6gPenTw\/s1600\/o1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu (ze strony \u003Ca href=\"http:\/\/skarbysyberii.pl\/pl\/461-ujedrniajacy-olejek--4630007831732.html\"\u003ESkarby Syberii\u003C\/a\u003E):\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003EOlej z amarantusa wchodzący w skład olejku zawiera witaminy, kwasy tłuszczowe, mikroelementy, które głęboko odżywiają skórę, a tym samym zwiększają jej elastyczność. Organiczny olej z cytryny oraz olej cedrowy dzięki dużej zawartości kwasów organicznych oraz witaminy C tonizuje i wzmacnia właściwości ochronne skóry. Bogaty w kwas askorbinowy i saponiny olej z groszku aleuckiego pomaga usunąć toksyny oraz wygładzić skórę.\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ci\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cb\u003E Skład:\u003C\/b\u003E Pinus Pumilio Leaf Oil (olej cedrowy), Нippopha Rhamnoides Oil (olej rokitnikowy), Amaranthus Caudatus Seed Oil( olej z amarantusa), Lathyrus Aleuticus Extract (olej z groszku aleuckiego) , Organic Citrus Medica Limonum Peel Oil (organiczny olejek cytrynowy, Olea Europaea Fruit Oil (olej z oliwek)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzego oczekiwałam?\u003C\/b\u003E Z pewnością nie cudów. W ostatnim roku przez dosyć intensywny tryb życia zaniedbałam pewne rzeczy. Co tu dużo kryć, pielęgnacja skóry zeszła na dalszy plan. Z ćwiczeniami też było kiepsko i niestety odbiło się to na jędrności ud czy pośladków. Na szczęście do tragedii nie doszło, ale to chyba tylko przez to, że właśnie byłam wiecznie w ruchu. Ostatnimi czasy postanowiłam jednak spasować i w końcu zająć się sobą. Tym sposobem skusiłam się na ten olejek, aby wsparł moją walkę o jędrniejsze kształty. Od razu zaznaczam, że nie mam dużego problemu z cellulitem. Matka natura chociaż tym problemem mnie nie uraczyła.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-LhbAV6d4jm8\/VFuWthlOwoI\/AAAAAAAADA0\/DWQdhyZbeAA\/s1600\/o2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-LhbAV6d4jm8\/VFuWthlOwoI\/AAAAAAAADA0\/DWQdhyZbeAA\/s1600\/o2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EUżycie:\u003C\/b\u003E Olejek zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z bardzo wygodną w użyciu końcówką. Właśnie dzięki niej możemy odpowiednio dozować ile produktu chcemy. Nie ma mowy by nam się nagle za dużo nalało. Olejku mamy 170 ml i dzięki takiej ilości starczył mi na niecałe 3 miesiące. Szczególnie przez ostatnie półtora miesiąca bardzo intensywnie go używałam, kiedy w końcu zaczęłam regularnie ćwiczyć. Warto zaznaczyć, że najczęściej go stosowałam na całe ciało, a nie tylko na uda czy pośladki. Zapach olejku jest dosyć specyficzny i nie każdemu przypadnie do gustu. Jest taki ziołowo-męski. Na skórze jednak łagodnieje i staje się dla mnie całkiem przyjemny.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-LSrmTnMWGac\/VFuWtcn0mBI\/AAAAAAAADAw\/xeiFOwJGrII\/s1600\/o3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-LSrmTnMWGac\/VFuWtcn0mBI\/AAAAAAAADAw\/xeiFOwJGrII\/s1600\/o3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EEfekty:\u003C\/b\u003E Producent głównie nam obiecuje elastyczność i wygładzenie skóry. Ja jednak miałam nadzieję, że sprawdzi się też do dobrego nawilżenia skóry. Nie chciałam w końcu używać do ciała po prysznicu czy kąpieli dwóch różnych produktów i skupiłam się właśnie na tym olejku. Na szczęście nie zawiódł. Przy nawet mniej regularnym stosowaniu świetnie sobie poradził z najbardziej suchymi miejscami (szczególnie z łokciami). Już za to miał u mnie ogromnego plusa. Kiedy zaczęłam go regularnie używać pokazał co rzeczywiście potrafi. Skóra na udach i pośladkach powoli stawała się jędrniejsza i gładsza w dotyku. Później doszły do tego ćwiczenia i rezultaty po półtora miesiąca przeszły moje wyobrażenia. Czemu tak twierdzę? Bo skóra na udach i pośladkach aktualnie wygląda lepiej niż rok temu. Jest niemal idealnie wygładzona. Do tej pory jestem w szoku, że ten tani olejek tak sobie świetnie poradził. Co jak co, ale pomijając kilka zbędnych centymetrów po prostu świetnie się czuję ze swoimi kształtami. A to jest najważniejsze ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie tak!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EDostępność:\u003C\/b\u003E Olejek kupiłam w sklepie Skarby Syberii \u003Ca href=\"http:\/\/skarbysyberii.pl\/pl\/461-ujedrniajacy-olejek--4630007831732.html\"\u003ETUTAJ\u003C\/a\u003E. Niestety z tego co widzę to aktualnie nie jest dostępny.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EOlejek ląduje obok serum z Eveline na liście moich ulubieńców do ciała. \u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA jakie są Wasze sprawdzone produkty ujędrniające?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam serdecznie,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/2794994660749514651\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/11\/w-walce-o-jedrne-ksztaty.html#comment-form","title":"Komentarze (8)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2794994660749514651"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2794994660749514651"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/11\/w-walce-o-jedrne-ksztaty.html","title":"W walce o jędrne kształty ;)"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-F_Fgf8wJWKs\/VFuWtJrKfnI\/AAAAAAAADAs\/RfZn6gPenTw\/s72-c\/o1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"8"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-4085246839681129668"},"published":{"$t":"2014-11-05T13:43:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2014-11-05T13:43:43.098+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Październikowe nowości..."},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Edzisiaj mam dla Was mały przegląd tego co kupiłam w październiku. Pod koniec miesiąca byłam w Berlinie i również tam się skusiłam na kilka rzeczy ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ZFQ8qzk4L_s\/VFjiVpitjqI\/AAAAAAAAC-8\/C3BsGHE3CA0\/s1600\/h1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ZFQ8qzk4L_s\/VFjiVpitjqI\/AAAAAAAAC-8\/C3BsGHE3CA0\/s1600\/h1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003EZacznijmy może właśnie od zakupów zrobionych w stolicy Niemiec. Postawiłam na pielęgnację, ale nie byłabym sobą gdybym się nie skusiła na coś z kolorówki. Mój wybór padł na \u003Cb\u003Elakier do paznokci\u003C\/b\u003E marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EP2\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E z serii Volume Gloss w odcieniu 022 Sweet Nanny. Skusiła mnie obietnica efektu gel look. Również z tej marki w ręce wpadł mi \u003Cb\u003ERefresh Your Eyes Brightener\u003C\/b\u003E, który od razu zaznaczę z korektorem nie ma nic wspólnego.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-QX8HOCMVfvU\/VFjiVkcTlPI\/AAAAAAAAC-0\/tHtop3TsWzE\/s1600\/h2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-QX8HOCMVfvU\/VFjiVkcTlPI\/AAAAAAAAC-0\/tHtop3TsWzE\/s1600\/h2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EPrzechodząc do pielęgnacji to same widzicie, że postawiłam zdecydowanie na markę \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBalea\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Są to tanie (podaję ceny, żebyście zobaczyły jak bardzo tanie), ale bardzo dobre jakościowo produkty, które mnie jeszcze nie zawiodły. Skusiłam się na s\u003Cb\u003Ezampon i odżywkę do włosów farbowanych\u003C\/b\u003E (fanem tego szamponu jest też mój chłopak, bo po nim jego włosy dłużej wyglądają rzeczywiście dobrze), \u003Cb\u003Etruskawkowy szampon do codziennego używania\u003C\/b\u003E i coś co mnie od razu zaciekawiło, czyli \u003Cb\u003Eszampon z serii Professional do włosów siwych, blond czy platynowych\u003C\/b\u003E. Zwykłe szampony i odżywka kosztowały \u003Cu\u003E0,65 euro\u003C\/u\u003E, a z serii profesjonalnej \u003Cu\u003E1,45 euro\u003C\/u\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-xJw93qoQ_40\/VFjiVxGDggI\/AAAAAAAAC-4\/vQMyW-_um60\/s1600\/h3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-xJw93qoQ_40\/VFjiVxGDggI\/AAAAAAAAC-4\/vQMyW-_um60\/s1600\/h3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ENie mogłam sobie odmówić dwóch \u003Cb\u003Edezodorantów\u003C\/b\u003E (\u003Cu\u003E0,85 euro\u003C\/u\u003E) o przyjemnych zapachach czy kolejnych \u003Cb\u003Eżeli\u003C\/b\u003E (\u003Cu\u003E0,55\u003C\/u\u003E i \u003Cu\u003E0,85\u003C\/u\u003E euro za wersję relax).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ynXgz_6FTB4\/VFjiWl2PgnI\/AAAAAAAAC_A\/Ix5jp9j_m9o\/s1600\/h4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ynXgz_6FTB4\/VFjiWl2PgnI\/AAAAAAAAC_A\/Ix5jp9j_m9o\/s1600\/h4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EZrobiłam sobie też zapas swoich ulubionych \u003Cb\u003Emaszynek do golenia\u003C\/b\u003E (gorąco też polecam żele do golenia). Ślicznym zapachem skusiło mnie \u003Cb\u003Emydło do rąk\u003C\/b\u003E z limitowanej edycji (\u003Cu\u003E0,65 euro\u003C\/u\u003E). Swoją drogą wielka szkoda, że niektóre ich propozycje zapachowe są tylko limitowane, bo parę zapadło mi w pamięć. Ostatnią rzeczą z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBalea\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E jest \u003Cb\u003Emaseczka do twarzy\u003C\/b\u003E, której jeszcze nie miałam okazji wypróbować. Za to nie raz używałam czekoladowej maseczki z \u003Cspan style=\"color: blue; font-weight: bold;\"\u003ESchaebens\u003C\/span\u003E, która nie tylko dobrze działa i pachnie, ale podobno nieźle smakuje...?\u003Cbr \/\u003EZ myślą już o chłodniejszych dniach postanowiłam skusić się na jakiś \u003Cb\u003Ekrem do twarzy\u003C\/b\u003E. Wybór padł na krem do suchej cery z \u003Cspan style=\"color: blue; font-weight: bold;\"\u003EAlverde \u003C\/span\u003E(\u003Cu\u003E3,25 euro\u003C\/u\u003E). Czemu ten skoro mam normalną cerę? W chłodniejsze miesiące sięgam właśnie po tego typu kremy, bo zazwyczaj potrafią zapewnić odpowiednie nawilżenie mojej cerze. Kremy dedykowanej normalnej cerze często są też dla mieszanej i z tego powodu bardziej mi odpowiadają latem.\u003Cbr \/\u003EJadąc do Berlina myślałam, że skuszę się jeszcze na olejki z Alverde. Niestety okazało się, że kosztują teraz prawie 4 euro. Poprzednio kupiłam je za 2,95 euro i ta podwyżka ceny sprawiła, że biorąc pod uwagę moje pielęgnacyjne zapasy dałam sobie z nimi spokój. Równie dobrze w tej cenie mogę w końcu kupić u nas olejki z Alterry.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-cPCXxcbPN_o\/VFjiXELv-8I\/AAAAAAAAC_I\/uJI2GSYTWHQ\/s1600\/h5.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-cPCXxcbPN_o\/VFjiXELv-8I\/AAAAAAAAC_I\/uJI2GSYTWHQ\/s1600\/h5.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EBędąc w DM przygarnęłam dwa \u003Cb\u003Ekremy do rąk\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEssence\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E w wersji Cherry\u0026amp;Coconut oraz Cookies\u0026amp;Almond, które będą mi towarzyszyć w torebce. Miałam wziąć wszystkie trzy zapachy, ale trzeci nie przypadł mi do gustu. Nie mogłam się nie skusić też na ulubiony mój typ \u003Cb\u003Epłatków kosmetycznych\u003C\/b\u003E od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEbelin\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E (\u003Cu\u003E0,65 euro\u003C\/u\u003E). Przemówiła do mnie dużo niższa cena od ceny moich ulubieńców z Cleanic. Muszę przyznać, że trochę żałuję, iż nie wzięłam ich więcej. Na koniec coś co Wam gorąco polecam, czyli \u003Cb\u003Epłyn micelarny\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBiocura\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Już kiedyś go miałam i w czasie pobytu w Berlinie sobie przypomniałam jak świetny to jest produkt. Po prostu żaden makijaż oczu mu nie straszny.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ugYkgdrFiI8\/VFjiXRsEHBI\/AAAAAAAAC_Y\/9WoqplYA0Jc\/s1600\/h6.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-ugYkgdrFiI8\/VFjiXRsEHBI\/AAAAAAAAC_Y\/9WoqplYA0Jc\/s1600\/h6.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ETeraz przejdźmy do moich zakupów z Polski. Na początku października skusiłam się na trzy rzeczy do włosów, bo wtedy nie miałam jeszcze w planach wyjazdu do Niemiec. Kupiłam\u003Cb\u003E nawilżającą odżywkę\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ENivea\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, kolejny \u003Cb\u003Eolejek\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EGreen Pharmacy\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E oraz wielką butlę \u003Cb\u003Eszamponu nadającego objętość\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EJoanny\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Najbardziej póki co jestem zadowolona z olejku. Szampon szału nie robi, ot taki sobie średniak. Za to odżywka niestety obciążyła moje włosy. W OMO jednak się sprawdziła, więc pieniądze nie poszły w błoto.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-8u6z9NPiHgk\/VFjiXf9H7VI\/AAAAAAAAC_Q\/MqCAQSP5S-M\/s1600\/h7.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-8u6z9NPiHgk\/VFjiXf9H7VI\/AAAAAAAAC_Q\/MqCAQSP5S-M\/s1600\/h7.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EBiorąc pod uwagę ile szumu ostatnio robią nowe serie z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EZiai\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E czy \u003Cb\u003Eszminki Velvet Matte\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EGolden Rose\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E postanowiłam coś wypróbować. Świetną piankę do oczyszczania z Nivea zastąpiłam \u003Cb\u003Eżelem myjącym\u003C\/b\u003E z serii liście manuka. Póki co zachwytów nie rozumiem, ale może spróbowanie czegoś innego sprawi, że zrozumiem. \u003Cbr \/\u003EZachwyt nad matowymi pomadkami zdecydowanie podzielam. Skusiłam się na piękną, klasyczną czerwień w nr 15 i muszę przyznać, że nosi mi się ją świetnie. Z pewnością wybiorę się po inne odcienie.\u003Cbr \/\u003ENa koniec nowy zapach od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAvonu\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, czyli \u003Cb\u003EFar Away Gold\u003C\/b\u003E. Swego czasu wersja Exotic bardzo mi się podobała i na całe szczęście Gold mnie nie zawiodła. Dla mnie to idealny zapach na jesienne dni, którego przez cenę nie jest szkoda używać każdego dnia.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-SIJ6Q8mb11U\/VFoW1yM1XVI\/AAAAAAAAC_8\/sQZRLYBnhMQ\/s1600\/h8.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-SIJ6Q8mb11U\/VFoW1yM1XVI\/AAAAAAAAC_8\/sQZRLYBnhMQ\/s1600\/h8.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EW październiku przybyła też do mnie paczka od \u003Cb\u003ERosmanna\u003C\/b\u003E. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona jak pod względem zapachów czy konsystencji produktów była dobrana pod moje gusta. W pudełku znalazłam marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EWellness \u0026amp; Beauty\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Epeeling z oliwą z oliwek i zieloną herbatą\u003C\/b\u003E,\u0026nbsp;\u003Cb\u003Eolejek do kąpieli sezamowy z ekstraktem z wanilii\u003C\/b\u003E,\u0026nbsp;\u003Cb\u003Eolejek do ciała z ekstraktem z kwiatów wiśni i róży\u003C\/b\u003E,\u0026nbsp;\u003Cb\u003Eolejek pod prysznic z olejem migdałowym i ekstraktem z bambusa\u003C\/b\u003E,\u0026nbsp;\u003Cb\u003Emasło do ciała z masłem Shea i olejem migdałowym\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Emaskę do rąk z masłem Shea\u003C\/b\u003E marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EFor Your Beauty\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, herbatę ziołową Kings Crown Premium z imbirem i trawą cytrynową (jak ktoś lubi ziołowe herbaty to ta mu z pewnością zasmakuje) i \u003Cb\u003Eżel pod prysznic \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAlterry\u003C\/span\u003E Różowy Grejfrut \u0026amp; Kwiat Pomarańczy\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EJak widzicie, trochę się tego nazbierało. Za to w listopadzie nie planuję kosmetycznych zakupów i oby tak pozostało ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA co Wy ciekawego kupiłyście ostatnio?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/4085246839681129668\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/11\/pazdziernikowe-nowosci.html#comment-form","title":"Komentarze (26)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/4085246839681129668"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/4085246839681129668"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/11\/pazdziernikowe-nowosci.html","title":"Październikowe nowości..."}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ZFQ8qzk4L_s\/VFjiVpitjqI\/AAAAAAAAC-8\/C3BsGHE3CA0\/s72-c\/h1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"26"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-7329930172885512264"},"published":{"$t":"2014-10-21T16:42:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2014-10-21T16:43:53.420+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Małe - wielkie zmiany "},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ejak wspominałam na blogu czy facebooku (tam właśnie częściej) staram się w domu ćwiczyć. Ponad rok temu było z tym momentami naprawdę dobrze. Niestety w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez liczne obowiązki moja motywacja do ćwiczeń praktycznie zniknęła. Próbowałam nie raz czy dwa wrócić do tego, ale często w ciągu tygodnia udawało mi się ćwiczyć maksymalnie 2-3 razy (a i to szczerze mówiąc były dobre tygodnie).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EAktualnie moja sytuacja wygląda zupełnie inaczej i w końcu mam więcej czasu dla domu czy przede wszystkim siebie. W związku z tym postanowiłam nie czekać tylko wziąć się za siebie właśnie teraz z jeszcze większą energią i motywacją. Na całe szczęście przez intensywny tryb życia moja forma nie ucierpiała zbytnio. A doskonale pamiętam początki kiedy wytrwanie całego Skalpela Chodakowskiej czy Shreda Jillian było dla mnie wyzwaniem.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003EA jak to teraz wygląda? Postawiłam sobie za cel min. 5 treningów w tygodniu. Minimum to 45 min., ale celem jest jak największa ilość treningów po 60-90 min. Z drugiej jednak strony wszystko też zależy czy w danym dniu postawię głównie na cardio, mieszane treningi czy skupię się na mięśniach.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ECo ćwiczę? Ostatnio dałam szansę Chodakowskiej i wzięłam się za Total Fitness. Zamierzam do niego dorzucać Skalpel. Oprócz \"trenerki Polek\" zamierzam wrócić do Mel B czy Jillian. Stawiam też na treningi z you tuba. Polecam szczególnie Fitness Blender (mnóstwo filmików, różne poziomy trudności) i XHIT Daily (ostatnio nie ma niestety nowych filmików, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, świetne są treningi inspirowane sławnymi osobami).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENo dobra. Ćwiczenia, ćwiczeniami a tak szczerze jak z dietą pewnie spytacie. No i tutaj jest właśnie moje największe wyzwanie. Od razu napiszę, że na żadnej specjalnej diecie nie jestem i nigdy nie zamierzam być. W domu gotuję nie tylko dla siebie, ale też dla dwóch pracujących facetów, więc nie ma mowy bym nagle drastycznie miałam zmienić sposób żywienia. Na szczęście od początku staram się w miarę zdrowo gotować, a w ostatnim czasie wprowadzam dla siebie lub wszystkich jeszcze zdrowsze zamienniki (np. kasza jaglana czy pełnoziarnisty makaron zamiast ziemniaków).\u003Cbr \/\u003ENajwiększym jednak wyzwaniem żywieniowym jest dla mnie ograniczenie cukru, słodyczy i wstyd się przyznać, ale wizyt w fast foodach czy Pizzy Hut. Te właśnie trzy rzeczy postanowiłam od wczoraj rzeczywiście ograniczyć i póki co za cel wyznaczyłam sobie \u003Cu\u003Epołowę grudnia\u003C\/u\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EDo tego czasu zamierzam:\u003Cbr \/\u003E-nie jeść słodkiego (np. ciastek, lodów, czekolad ) częściej niż raz w tygodniu\u003Cbr \/\u003E- sukcesywnie zmniejszyć swoją potrzebę na cukier do jednej łyżeczki na duży kubek (0,5l)\u003Cbr \/\u003E- nie częściej niż raz czy dwa razy na miesiąc odwiedzić restaurację z niezdrowym jedzeniem\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENiektórym z Was może się wydać, że to i tak niezbyt duże zmiany, ale Wierzcie mi dla mnie to naprawdę dużo. Oczywiście to są założenia do połowy grudnia i daje sobie na to prawie 2 miesiące, bo chce żeby one weszły mi w krew, a nie były tylko tymczasowe. Jeśli mi się powiedzie to oczywiście pójdę o krok dalej i spróbuję sobie narzucić kolejne zmiany. Nic jednak na siłę i nie od razu wszystko ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPóki co tyle ode mnie. Zamierzam notować swoje sukcesy i porażki, więc w połowie grudnia dam Wam znać co z tego wszystkiego wyszło.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETymczasem trzymajcie za mnie kciuki! I koniecznie podzielcie się jeśli same aktualnie wprowadzacie zmiany tego typu w swoje życie. Jeśli o tym pisałyście to podrzućcie linki do postów. Z chęcią poczytam!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/7329930172885512264\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/10\/mae-wielkie-zmiany.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7329930172885512264"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7329930172885512264"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/10\/mae-wielkie-zmiany.html","title":"Małe - wielkie zmiany "}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"19"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-7172452913973121714"},"published":{"$t":"2014-10-17T13:45:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2014-10-17T13:45:28.891+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Nivea, Łagodząca Pianka Oczyszczająca"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ezapraszam Was dzisiaj na recenzję bardzo udanego produktu do oczyszczania twarzy :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-G8aQo5Ii_uI\/VD0NO0J5msI\/AAAAAAAAC-Y\/eKI8Zf7P-SE\/s1600\/p3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-G8aQo5Ii_uI\/VD0NO0J5msI\/AAAAAAAAC-Y\/eKI8Zf7P-SE\/s1600\/p3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E \u003Ci\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ENivea\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E Aqua Effect \u003Cb\u003Ełagodząca pianka oczyszczająca\u003C\/b\u003E wzbogacona olejkiem migdałowym i Hydra IQ (wersja do skóry suchej i wrażliwej): głęboko i jednocześnie delikatnie oczyszcza, pomaga utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry, mycie twarzy staje się przyjemnością dzięki delikatnej piance i przyjemnemu zapachowi, formuła z olejkiem migdałowym delikatnie pielęgnuje, skóra jest głęboko, ale delikatnie oczyszczona, miękka i gładka. Wygląda zdrowo i pięknie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ci\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-BZenAvao_bA\/VD0NOunZx6I\/AAAAAAAAC-U\/6IMrkDukaKc\/s1600\/p1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-BZenAvao_bA\/VD0NOunZx6I\/AAAAAAAAC-U\/6IMrkDukaKc\/s1600\/p1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/i\u003E\u003C\/div\u003E\u003Ci\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EUżycie:\u003C\/b\u003E \u003C\/i\u003EW opakowaniu mamy 150 ml produktu. Buteleczka ma wygodny w użyciu dozownik, który jest potrzebny przy tego typu konsystencji. Sama pianka jest niezwykle łatwa i przyjemna w użyciu. Wydajność jest w jej przypadku również mocną stroną. Do użycia na całą twarz mi wystarczyła jedna porcja pianki, ale zazwyczaj i tak stosowałam dwie. Zapach okazał się bardzo delikatny, co bardzo lubię w przypadku produktów do twarzy.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; font-style: italic; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-0xLXLsdbk1U\/VD0NOgRNTUI\/AAAAAAAAC-c\/QI8wzMPnZ3c\/s1600\/p2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-0xLXLsdbk1U\/VD0NOgRNTUI\/AAAAAAAAC-c\/QI8wzMPnZ3c\/s1600\/p2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb style=\"font-style: italic;\"\u003EEfekty:\u003C\/b\u003E\u003Ci\u003E \u003C\/i\u003EPowyżej wypisałam co obiecuje producent i muszę przyznać, że obietnice w tym przypadku są dotrzymane. Buzia po użyciu jest dobrze oczyszczona, odświeżona i gładziutka. Nie zauważyłam, aby była w jakiś sposób chociaż lekko przesuszona. Producent obiecuje zdrowy wygląd i rzeczywiście taki dostałam. Jakby nie patrzeć za każdym razem taki efekt powinien zostać uzyskany, jeśli oczywiście produkt oczyszczający jest dobrze dobrany (nie za słaby, nie mocny). W jej przypadku nie miałam też problemu z dodatkowymi niedoskonałościami. Wręcz przeciwnie. Na czas jej używania moja normalna cera była w wyjątkowo dobrej formie. Trzeba jednak pamiętać, że ta pianka nie zapewni nam dogłębnego oczyszczenia i choćby z tego powodu według mnie nie nadaje się do tłustych cer. Mieszane mogą być zadowolone, ale to oczywiście też zależy jakiego typu dokładnie są Wasze cery.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb style=\"font-style: italic;\"\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E\u003Ci\u003E \u003C\/i\u003EZdecydowanie tak!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb style=\"font-style: italic;\"\u003EDostępność:\u003C\/b\u003E\u003Ci\u003E \u003C\/i\u003ETutaj nie ma większego problemu, bo produkty Nivea są bardzo popularne. Koszt pianki to ok. 15 zł. Ja swoją kupiłam na promocji po dużo niższej cenie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb style=\"font-style: italic;\"\u003E\u003Ci\u003EA jak Wasze wrażenia dotyczące tego produktu? Lubicie produkty marki Nivea? Polecacie coś?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/7172452913973121714\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/10\/nivea-agodzaca-pianka-oczyszczajaca.html#comment-form","title":"Komentarze (7)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7172452913973121714"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7172452913973121714"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/10\/nivea-agodzaca-pianka-oczyszczajaca.html","title":"Nivea, Łagodząca Pianka Oczyszczająca"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-G8aQo5Ii_uI\/VD0NO0J5msI\/AAAAAAAAC-Y\/eKI8Zf7P-SE\/s72-c\/p3.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"7"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-1218705693026638165"},"published":{"$t":"2014-10-10T13:03:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2014-10-10T13:03:33.098+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Wrześniowe nowości..."},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Eten post jest sponsorowany głównie przez promocje w Superpharm, którym nie mogłam odmówić ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-dWe5bY_wlsk\/VDavK1W00WI\/AAAAAAAAC9A\/JBCBiNOCFsI\/s1600\/h1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-dWe5bY_wlsk\/VDavK1W00WI\/AAAAAAAAC9A\/JBCBiNOCFsI\/s1600\/h1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003EWe wrześniu w SP były wyjątkowo udane promocje. Szczególnie zaciekawiły mnie te na suplementy marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ENoble Health\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Bodajże w zeszłym roku panował mały bum na nie i zebrały od blogerek całkiem niezłe noty. W związku z możliwością kupna ich za 20 zł (promocja na nie dalej trwa) najpierw sięgnęłam po \u003Cb\u003EDouble Detox\u003C\/b\u003E (60 tabletek, dwie dziennie), a aktualnie raczę się \u003Cb\u003EAcai Berry\u003C\/b\u003E (90 tabletek, trzy dziennie). Zamierzam dokupić trzecie opakowanie tak, aby mieć ciągłą 3-mies. kurację z produktami tej marki. Póki co nie chcę Was czarować efektami, bo na to za wcześnie. Muszę jednak przyznać, że pod koniec miesiąca z Double Detox zauważyłam pewien bardzo pozytywny efekt. O tym jednak za jakieś dwa miesiące w notce. Od razu jednak uprzedzam, że nie przestałam mieć chcicy na słodycze. A o tym wiele dziewczyn pisało. Z tym u mnie chyba nikt i nic nie wygra ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-bXTVNLbl8Lo\/VDa6gwVuSfI\/AAAAAAAAC9c\/I1aQXwDS5bs\/s1600\/h2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-bXTVNLbl8Lo\/VDa6gwVuSfI\/AAAAAAAAC9c\/I1aQXwDS5bs\/s1600\/h2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EDalej w Superpharm skusiłam się na dwie różne promocje na \u003Cb\u003Epasty \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBlanx Med\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Uwielbiam je już od dłuuugiego czasu i nie zamierzam z nich zrezygnować. Fakt, że kosztują trochę, ale jak widać można je spokojnie dostać za 15-20 zł. Wiem, że dla niektórych nawet taka kwota jak na pastę do zębów jest duża. Ja jednak swoje ząbki katuję kawami i herbatami w sporej ilości i chociaż tyle dla nich mogę zrobić, że podaruję im ich ulubione pasty :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EOstatnią rzeczą kupioną w SP była \u003Cb\u003Ekuracja wzmacniająca Rzepa\u003C\/b\u003E, czyli mój ulubieniec z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003E\u003Cb\u003EJoanny\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E. Postanowiłam przed chłodniejszymi i jak to zazwyczaj bywa gorszymi miesiąca dla włosów przeprowadzić małą kurację. Nie wiem czy się skończy na jednej buteleczce... w sumie pewnie nie ;) Skąd moje uwielbienie do tego produktu możecie się dowiedzieć z \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2012\/02\/kuracja-wzmacniajaca-rzepa-do-wosow.html\"\u003ETEJ\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E recenzji, którą napisałam prawie dwa lata temu i do tej pory podtrzymuje zdanie. W tamtym okresie miałam dosyć problematyczne włosy, więcej kuracja miała co robić :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-q_8NwEW5qIk\/VDe3TYJ1ClI\/AAAAAAAAC-E\/o_GHClPSjf0\/s1600\/h3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-q_8NwEW5qIk\/VDe3TYJ1ClI\/AAAAAAAAC-E\/o_GHClPSjf0\/s1600\/h3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec mamy to co tygryski lubią najbardziej, czyli kolorówka. W połowie miesiąca zagościł u mnie tak polecany \u003Cb\u003Epodkład mineralny z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ELily Lolo\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Mając ulubieńca z Annabelle Minerals LL skusił mnie przede wszystkim bardzo jasnym kolorem. Niestety mój ulubiony podkład nie ma w swojej gamie tak jasnego odcienia jakim jest Porcelain. Początki były trudne, bo miałam niezwykle wygórowane wymagania wobec niego. Trochę zmieniłam jednak podejście \u0026nbsp;i już widzę światełko w tunelu. Na szczęście nasza relacja przestała być taka trudna i tylko z tego powodu nie dałam sobie z nim spokoju. Recenzja podkładu pojawi się pewnie w listopadzie :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EMoje Drogie, jak widzicie na zdjęciu w moich skromnych progach zagościły również trzy nowe \u003Cb\u003Etusze\u003C\/b\u003E. Wszystkie pochodzą z niemieckiej stajni \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EMaybelline\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E i są dla mnie zupełnymi nowościami. Mowa o : Big Eyes Mascara, Illegal Definition Mascara (miałam wersję wydłużającą i szału nie było) i Maybelline Jade Perfect Waterproof Mascara. Dwie ostatnie nie są chyba u nas dostępne. Jeśli miałyście okazję je wypróbować to koniecznie dajcie znać ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EA co ciekawego Wy we wrześniu kupiłyście?\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #666666;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.facebook.com\/pages\/Lady-in-Purplee\/324801940955033\"\u003E\u003Cb\u003EFacebook\u003C\/b\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/1218705693026638165\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/10\/wrzesniowe-nowosci.html#comment-form","title":"Komentarze (14)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/1218705693026638165"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/1218705693026638165"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/10\/wrzesniowe-nowosci.html","title":"Wrześniowe nowości..."}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-dWe5bY_wlsk\/VDavK1W00WI\/AAAAAAAAC9A\/JBCBiNOCFsI\/s72-c\/h1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"14"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-2703652125052026357"},"published":{"$t":"2014-10-05T22:42:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2014-10-05T22:42:04.069+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. IX"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Eserdecznie Was dzisiaj zapraszam na kolejną część cyklu postów o kosmetykach z Rossmanna :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-loLPd3C6gb4\/VC_9rF4QLqI\/AAAAAAAAC8Y\/a5kOynZn5x0\/s1600\/r1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-loLPd3C6gb4\/VC_9rF4QLqI\/AAAAAAAAC8Y\/a5kOynZn5x0\/s1600\/r1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003EZacznijmy może od \u003Cb\u003Eżelu pod prysznic\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-KKtmo5IjQ5U\/VDACup7n2cI\/AAAAAAAAC8o\/1XIZWkX3BuI\/s1600\/r2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-KKtmo5IjQ5U\/VDACup7n2cI\/AAAAAAAAC8o\/1XIZWkX3BuI\/s1600\/r2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu\u003C\/b\u003E: \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003E\u003Cb\u003EIsana\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E żel pod prysznic Pomarańcza\u0026amp;Grejpfrut zawiera wartościowy olej pomarańczowy dla wszystkich rodzajów skóry. Żel dostarcza codziennego impulsu świeżości. Jego świeży, owocowy zapach cytrusów wprawia w dobry nastrój. Łagodny kompleks pielęgnacyjny pomaga utrzymać równowagę wilgotności skóry i chroni ją przed wysuszeniem. Skóra staje się aksamitnie gładka w dotyku.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Żel z Isany to produkt, który wypróbowała większa część blogowego światka. Tani i dostępny w różnych ciekawych wariantach zapachowych. Dla niektórych niewydajny i wysuszający, a dla innych całkiem przyjemny kosmetyk za małą kwotę. Ja osobiście jestem w tej drugiej grupie. Wersja Pomarańcza\u0026amp;Grejpfrut miała nas omamić zapachem i właściwościami pielęgnacyjnymi. Oczywiście część o pielęgnacji skóry możemy od razu włożyć między bajki (żel jednak co ważne nie wysusza), ale zapach rzeczywiście przypadł mi do gustu. W opakowaniu może się wydawać zbyt chemiczny, ale przy kontakcie ze skórą łagodnieje i staje się taki jak producent obiecuje. Ja po niego z przyjemnością sięgałam po porannych ćwiczeniach przed pracą. Moim zdaniem jest to kolejna udana wersja tego popularnego produktu.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Tak (o ile jeszcze go znajdziecie na swoich sklepowych półkach)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Avy9RLcGuZ8\/VDACzjIyI6I\/AAAAAAAAC8w\/RfOWs_7HHpk\/s1600\/r3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Avy9RLcGuZ8\/VDACzjIyI6I\/AAAAAAAAC8w\/RfOWs_7HHpk\/s1600\/r3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EDawno, dawno temu miałam już peeling na bazie soli morskiej z Wellness\u0026amp;Beauty. Bardzo przypadł mi wtedy do gustu i ten pseudocukrowy miał sporą szansę powtórzyć sukces poprzednika. Czemu pseudocukrowy? Bo choć zawiera w sobie cukier to właśnie sól stanowi jego podstawę. Przejdźmy jednak już do konkretów...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EWellness \u0026amp; Beauty\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E peeling cukrowo- olejowy z olejem z pestek mango i kokosem. Poczuj się niebiańsko szczęśliwy - dzięki specjalnej mieszance pielęgnacyjnego oleju z pestek mango i orzecha kokosowego. Peeling zawierający drobne ziarenka cukru i wiórki kokosowe łagodnie, lecz dokładnie usuwa obumarłe fragmenty naskórka i poprawia mikrocyrkulację skóry. Skóra staje się wyczuwalnie miękka i gładka.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Muszę zacząć od tego, że uwielbiam(!) tego typu opakowania w kosmetykach pielęgnacyjnych. Wyglądają po prostu świetnie i sprawiają, że mam ochotę bliżej sprawdzić co jest w środku. Jedynym minusem jest rdzewienie spowodowane kontaktem z wodą. Sam peeling w działaniu jest podobny właśnie do tego, którego miałam przyjemność kiedyś używać. Dobrze ściera naskórek, ale nie jest za mocny. Dla mnie osobiście mógłby być nawet mocniejszy. Skóra po nim jest niesamowicie gładziutka i rzeczywiście miękka oraz nawilżona. Tak, olejek robi jednak swoje. Mi on zdecydowanie przypadł do gustu i stawiam go na równi z ulubieńcem kawowym ze Starej Mydlarni. Mam jednak tycie \"ale\" co do niego. A mianowicie nie przepadam za zapachem mango i w tym kosmetyku również nie przypadł mi on do gustu. Z drugiej jednak strony przy użyciu bardziej wyczuwalny jest kokos, ale wolałabym, żeby zamiast mango była na przykład pomarańcza.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie tak!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EA jak Wasze doświadczenia z tymi produktami? Jaki jest Wasz ulubiony peeling do ciała?\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/2703652125052026357\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/10\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html#comment-form","title":"Komentarze (11)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2703652125052026357"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2703652125052026357"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/10\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html","title":"Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. IX"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-loLPd3C6gb4\/VC_9rF4QLqI\/AAAAAAAAC8Y\/a5kOynZn5x0\/s72-c\/r1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"11"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-2052838416523381713"},"published":{"$t":"2014-09-23T13:58:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2014-09-23T13:58:09.108+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Makijaż Dnia, czyli jak ostatnio się często maluję"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ejuż wkrótce powracam do Was z recenzjami, ale zanim to nastąpi to zapraszam na małą prezentację makijażu, który ostatnio często gości na mojej twarzy :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-knH8aGjfHFc\/VCFYcIkKvRI\/AAAAAAAAC7k\/n6XJdVrcmDg\/s1600\/p1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-knH8aGjfHFc\/VCFYcIkKvRI\/AAAAAAAAC7k\/n6XJdVrcmDg\/s1600\/p1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EOd już bardzo dawna jestem wierna \u003Cb\u003Epodkładom mineralnym\u003C\/b\u003E, które świetnie się u mnie sprawdzają. Do tej pory ulubieńcem był podkład z Annabelle Minerals, który od tygodnia zdradzam z tego typu produktem od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ELily Lolo\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Odcień jaki wybrałam to Porcelain, czyli najjaśniejszy z całej gamy. Okazało się, że dla mej bladej twarzy (a przede wszystkim szyi) był idealnym wyborem.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EDalej mamy już stałych bywalców, czyli \u003Cb\u003Epuder matujący i rozświetlający od \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EGuerlain\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Ebronzer z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EThe Body Shop\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Ten ostatni gości na mojej twarzy od tak dawna, że już czas powoli pomyśleć nad czymś nowym. Niemniej uwielbiam go i polecam każdemu!\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-40rC2jNu-VU\/VCFc5i1G9rI\/AAAAAAAAC7w\/r_one5KzaRc\/s1600\/p2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-40rC2jNu-VU\/VCFc5i1G9rI\/AAAAAAAAC7w\/r_one5KzaRc\/s1600\/p2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETeraz czas na oczy. Tutaj bez wątpienia rządzi \u003Cb\u003EPaint Pot od \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EMAC\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E w odcieniu Soft Ochre. Sprawdza się jako cień, baza czy korektor wyrównujący odcień skóry (recenzja wkrótce). Na brwiach od dłuższego czasu świetnie sobie poczyna \u003Cb\u003Eżel z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EWibo\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Rzęsy to mieszanka dwóch produktów od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEveline\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, czyli \u003Cb\u003Eodżywki\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003Emaskary Extension Volume 4D FALSE DEFINITION\u003C\/b\u003E. Jeśli chodzi o \u003Cb\u003Ecienie\u003C\/b\u003E to na oczach mam jedne z moich sierpniowych nabytków, czyli Ice Cream i Cappuccino od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAnnabelle Minerals\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Ice Cream całkowicie podbił moje serce i świetnie się sprawdza do praktycznie każdego makijażu (o ile oczywiście macie plan w ogóle użyć cieni ;)).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-fSHjlEOaN0I\/VCFdCe-StcI\/AAAAAAAAC74\/9p1hYQA6ic4\/s1600\/p3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/1.bp.blogspot.com\/-fSHjlEOaN0I\/VCFdCe-StcI\/AAAAAAAAC74\/9p1hYQA6ic4\/s1600\/p3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EJeśli chodzi o usta to tutaj gości moja ulubiona i najukochańsza \u003Cb\u003Eszminka\u003C\/b\u003E, czyli Papaya Punch od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ESleeka\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Matowy, mocny odcień to coś co bardzo lubię. Uwielbiam ją jednak za to, że choćbym nie wiem w jakim nastroju była, to zawsze będzie dobrym wyborem. Sprawdziła się również w moich \"rudych\" czasach.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-anBEkKh2Fxo\/VCFeEBk8tCI\/AAAAAAAAC8E\/uku2N3hNgIM\/s1600\/p4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/2.bp.blogspot.com\/-anBEkKh2Fxo\/VCFeEBk8tCI\/AAAAAAAAC8E\/uku2N3hNgIM\/s1600\/p4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETo chyba wszystko... Jak widzicie, nie ma żadnego różu czy korektora. Do róży nie jestem tak przyzwyczajona i potrzebuję mieć na jakiś nastrój, a korektor nie jest mi na tyle niezbędny bym musiała go używać. Z drugiej jednak strony mam chęć na jakiś rozświetlający pod oczy. Teraz też przymierzam się do rozświetlającego pudru od Lily Lolo, bo próbka dosyć mnie zachęciła.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EA jakie są Wasze, ostatnio ulubione kosmetyki do makijażu?\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam Was ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/2052838416523381713\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/09\/makijaz-dnia-czyli-jak-ostatnio-sie.html#comment-form","title":"Komentarze (16)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2052838416523381713"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2052838416523381713"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/09\/makijaz-dnia-czyli-jak-ostatnio-sie.html","title":"Makijaż Dnia, czyli jak ostatnio się często maluję"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"http:\/\/4.bp.blogspot.com\/-knH8aGjfHFc\/VCFYcIkKvRI\/AAAAAAAAC7k\/n6XJdVrcmDg\/s72-c\/p1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"16"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-3412787467176395065"},"published":{"$t":"2014-09-04T11:37:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2014-09-04T11:39:00.410+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Moje kosmetyczne, sierpniowe nowości"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Epo kilku miesiącach przerwy od bloga postanowiłam spróbować do niego wrócić. Co z tego wyjdzie nie wiem, ale chęci póki co są duże, a to chyba najważniejsze :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EW sierpniu musiałam uzupełnić zapasy, więc jak na ostatnie miesiące kupiłam całkiem sporo kosmetyków.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/09\/04\/dftled-1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/09\/04\/dftled-1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EZacznijmy może od produktów, które kupiłam już któryś raz z kolei. \u003Cb\u003EWoda termalna \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EUriage\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E zadomowiła się u mnie już jakiś czas temu i na ostatniej promocji w Superpharm przygarnęłam dwie kolejne buteleczki. Idealnie odświeża buzię rano czy wieczorem po użyciu pianki do mycia twarzy, zwilża pędzle i oczywiście jest niezastąpiona (no dobra, da się zastąpić, ale po co jak się sprawdza...?) przy nakładaniu podkładu mineralnego.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EKolejnym takim produktem jest niezwykle wydajny \u003Cb\u003Epłyn do czyszczenia pędzli z Inglota\u003C\/b\u003E. Jest u mnie stałym bywalcem od dobrych dwóch lat (jak nie więcej). Dzięki niemu zaoszczędziłam mnóstwo czasu, bo nie muszę codziennie myć swoich pędzli do makijażu twarzy. Swoją drogą nie zauważyłam, aby negatywnie wpłynął na nie, choć czytałam tego typu opinie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EDalej mamy dwa \u003Cb\u003Epłyny micelarne z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEveline\u003C\/span\u003E i \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ETołpy\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Oba w różnych wersjach się u mnie sprawdziły. Z Eveline sprawiłam sobie też \u003Cb\u003Etusz do rzęs Extension Volume 4D FALSE DEFINITION\u003C\/b\u003E, który szału z moimi rzęsami nie robi, ale sprawdza się na tyle dobrze, że kupiłabym go ponownie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EZe względu na to, że staram się regularnie ćwiczyć (przyznaje jednak, że w sierpniu pod tym względem był istny dramat) kupiłam sobie kolejną wersję \u003Cb\u003Eszamponu \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBatiste\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Tym razem padło na Fresh. I co? Dalej jestem zdania, że te suche szampony nie są tak świetne jak większość uważa. Jedynie wersja XXL Volume mi naprawdę przypadła do gustu. Reszta to póki co przeciętniaki.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/09\/04\/nfgnfg-34doQz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/09\/04\/nfgnfg-34doQz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EKorzystając z darmowej wysyłki zrobiłam zamówienie w jednym z moich ulubionych sklepów internetowych, czyli\u0026nbsp;\u003Cb\u003ESkarby Syberii\u003C\/b\u003E. Tym razem skusiłam się na: \u003Cb\u003Eujędrniający olejek do masażu \"Modelowanie Sylwetki\", balsam prowansalski - regeneracyjny do wszystkich rodzajów włosów, naturalnie wzmacniająca maska do włosów kefir i chleb żytni, szampon - nalewka ziołowa do włosów \"Czarna Kąpiel Agafii\" i krem-żel Agafii pod oczy z jonami srebra\u003C\/b\u003E. Póki co mogę napisać, że olejek ma dziwny, nawet jak dla mnie, zapach. Balsam prowansalski z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EPlaneta Organica\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E pachnie po prostu przecudnie! Obym z działania była tak samo zadowolona. Opinie ma różne, więc zobaczymy. Maska mnie również zaskoczyła przyjemnym zapachem, bo po opisie trochę się go obawiałam. Szampon za to jest po prostu czarny, zapach ma dla mnie taki raczej typowo męski. Działanie póki co zapowiada się naprawdę nieźle.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/09\/04\/dgfds-2aOxtE.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/09\/04\/dgfds-2aOxtE.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EW sierpniu wróciłam do jednego z najlepszych dla mnie \u003Cb\u003Eszamponów\u003C\/b\u003E, czyli wzmacniającego z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EJoanny\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Moje włosy przeszły długą drogę i to, że za każdym razem się sprawdza jest czymś dla mnie niezwykłym. Tani i świetny, to lubię ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EUzupełniając zapas \u003Cb\u003Epodkładu\u003C\/b\u003E matującego z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAnnabelle Minerals\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E (dalej go uwielbiam!) skusiłam się na trzy próbki \u003Cb\u003Ecieni\u003C\/b\u003E. Są one pojemności 1 g i muszę przyznać, że jak na tego typu produkt mineralny jest to i tak sporo. Mój wybór padł na Ice Cream, Lollipop i Cappuccino. Odcienie raczej do dziennego makijażu, ale nie takie zwyczajne. Oby się cienie sprawdziły, bo mam ochotę sprawić sobie też inne kolory :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec przesyłka od Rossmanna, który o mnie nie zapomniał, mimo posuchy na blogu. Z kosmetyków dostałam\u0026nbsp;\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ESun Ozon\u003C\/span\u003E balsam do opalania o zapachu tropikalnych owoców SPF 30\u003C\/b\u003E,\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EWellness \u0026amp; Beauty\u003C\/span\u003E peeling cukrowo-olejowy z olejem z pestek mango i kokosem\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Eżel pod prysznic \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EIsany\u003C\/span\u003E pomarańcza \u0026amp; grejpfrut\u003C\/b\u003E. Balsam do opalania niezbyt mi się chyba w tym roku już przyda, bo nie planuję wyjazdów, ale peelingu i żelu z przyjemnością używam. Na pewno napiszę coś o nich, jak tylko te produkty zużyję.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETo by było na tyle ;) \u003Cb\u003EA jak Wasze sierpniowe nowości? Co ciekawego kupiłyście?\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EBuziaki,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/3412787467176395065\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/09\/moje-kosmetyczne-sierpniowe-nowosci.html#comment-form","title":"Komentarze (10)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/3412787467176395065"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/3412787467176395065"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/09\/moje-kosmetyczne-sierpniowe-nowosci.html","title":"Moje kosmetyczne, sierpniowe nowości"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"10"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-4856429725526928780"},"published":{"$t":"2014-05-12T08:44:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2014-05-12T08:44:56.430+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Gotowa na wiosnę - Konkurs z Rossmannem. WYNIKI!"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ena dobry początek tygodnia przychodzę do Was z wynikami konkursu, którego sponsorem był Rossmann :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EZwyciężczynią jest...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: #f9f9f9; color: #414141; font-family: Georgia; line-height: 25px; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Erobaczeeek\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: #f9f9f9; color: #414141; font-family: Georgia; line-height: 25px; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #414141; font-family: Georgia;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: #f9f9f9; line-height: 25px;\"\u003ESerdecznie gratuluję i czekam na maila ;)\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/4856429725526928780\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/05\/gotowa-na-wiosne-konkurs-z-rossmannem.html#comment-form","title":"Komentarze (4)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/4856429725526928780"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/4856429725526928780"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/05\/gotowa-na-wiosne-konkurs-z-rossmannem.html","title":"Gotowa na wiosnę - Konkurs z Rossmannem. WYNIKI!"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"4"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-6356922604991033758"},"published":{"$t":"2014-04-23T18:45:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2014-04-23T18:45:46.595+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Nowości ostatnich dni... "},"content":{"type":"html","$t":"Moje Drogie,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Edzisiaj mam dla Was moje \u003Cb\u003Ekosmetyczne nowości z ostatnich dni\u003C\/b\u003E. Do standardowych podsumowań wrócę w maju, bo szczerze mówiąc przez intensywność z jaką żyłam w kwietniu przestałam dokładnie ogarniać zakupy czy zużycia...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/farm6.staticflickr.com\/5055\/13968365253_0bee116a78_o.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/farm6.staticflickr.com\/5055\/13968365253_0bee116a78_o.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003EO swoim wyjeździe do \u003Cb\u003EBerlina\u003C\/b\u003E wspomniałam na facebooku. Oczywiście nie obyło się bez małych zakupów ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7150\/13945212071_bcff90efd1_o.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7150\/13945212071_bcff90efd1_o.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EW ostatnim czasie miałam problemy z suchością skóry rąk. Zanim się one stały dużymi problemami, postanowiłam wypróbować \u003Cb\u003Elotion z Balea\u003C\/b\u003E. Dodatkowo skusiłam się na dwa różne rodzaje\u003Cb\u003E żeli do golenia\u003C\/b\u003E (uwielbiam!), kilka zapachów \u003Cb\u003Eżeli pod prysznic\u003C\/b\u003E, nową wersję \u003Cb\u003Eszamponu do włosów\u003C\/b\u003E oraz tak polecany, \u003Cb\u003Enadający objętość szampon z profesjonalnej serii\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7227\/13968364623_b836c63647_o.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7227\/13968364623_b836c63647_o.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ENie mogłam odmówić sobie też \u003Cb\u003Etruskawkowych maseczek do twarzy\u003C\/b\u003E czy moich ulubionych \u003Cb\u003Emaszynek do golenia\u003C\/b\u003E. Duży \u003Cb\u003Eszampon Pantene\u003C\/b\u003E czy \u003Cb\u003Edezodoranty Fa\u003C\/b\u003E to już część zakupów mamy dla mnie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7171\/13968365073_c3e94ca4b0_o.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7171\/13968365073_c3e94ca4b0_o.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EW ramach współpracy z \u003Cb\u003ERossmannem\u003C\/b\u003E przyszła do mnie też kolejna przesyłka. Muszę przyznać, że produkty do domu, jako dodatek do kosmetyków, bardzo przypadły mi do gustu. Zarówno ściereczki do wycierania kurzu oraz brudu, jak i odświeżacz do powietrza z Domol będą z pewnością przydatne.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7255\/13945198702_65395913f5_o.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7255\/13945198702_65395913f5_o.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/farm6.staticflickr.com\/5180\/13945210191_628934b67f_o.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/farm6.staticflickr.com\/5180\/13945210191_628934b67f_o.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/farm3.staticflickr.com\/2902\/13945210041_47580e48c2_o.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/farm3.staticflickr.com\/2902\/13945210041_47580e48c2_o.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EJeśli chodzi o kosmetyki to w przesyłce znalazłam: \u003Cb\u003Eolejek do włosów\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Eżel pod prysznic\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003Ezmywacz do paznokci bez acetonu (a z pompką ;)) z Isany\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Eolejek pielęgnacyjny do stóp z Fusswohl\u003C\/b\u003E,\u003Cb\u003E\u0026nbsp;lotion do rąk z mleczkiem migdałowym i ekstraktem z bambusa z\u0026nbsp;Wellness\u0026amp;Beauty\u003C\/b\u003E. Z tej ostatniej marki dostałam również \u003Cb\u003Esól i olejek do kąpieli\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EW kwietniu nie planuję więcej kosmetycznych zakupów i nawet liczne promocje w Rossmannie, Hebe czy Superpharm mnie chyba (no właśnie... chyba) nie skuszą w tym miesiącu :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec zapraszam Was serdecznie do \u003Cb\u003Ekonkursu\u003C\/b\u003E, w którym można wygrać wybrane przez siebie kosmetyki marek własnych Rossmanna. Więcej na jego temat \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/04\/gotowa-na-wiosne-konkurs-z-rossmannem.html\"\u003ETUTAJ\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam Was ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/6356922604991033758\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/04\/nowosci-ostatnich-dni.html#comment-form","title":"Komentarze (18)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/6356922604991033758"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/6356922604991033758"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/04\/nowosci-ostatnich-dni.html","title":"Nowości ostatnich dni... "}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"18"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-6546120498527297948"},"published":{"$t":"2014-04-22T12:07:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2014-04-22T12:07:37.691+02:00"},"title":{"type":"text","$t":"Gotowa na wiosnę - Konkurs z Rossmannem"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Drogie,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ewracam do Was ze świetnym \u003Cb\u003Ekonkursem\u003C\/b\u003E, który mam nadzieję trochę zrekompensuje moje nieobecności w tym miejscu. Do wygrania jest \u003Cb\u003Ezestaw 8 kosmetyków z marek własnych Rossmanna\u003C\/b\u003E. Najlepsze jest to, że to Wy decydujecie co wygracie ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7171\/13964163802_6d990cdd4b_o.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/farm8.staticflickr.com\/7171\/13964163802_6d990cdd4b_o.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E\u003Cb\u003ERegulamin:\u003C\/b\u003E\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E1. Organizatorem konkursu jest blog\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #1155cc;\"\u003Eladyinpurplee.blogspot.com\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E, a fundatorem nagród firma Rossmann.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E2. Konkurs trwa od \u003Cb\u003E22 kwietnia do 6 maja 2014 roku\u003C\/b\u003E.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E3. Wyniki konkursu pojawią się na blogu\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #1155cc;\"\u003Eladyinpurplee.blogspot.com\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;w ciągu 5 dni od zakończenia.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E4. Nagrodami w konkursie jest zestaw \u003Cb\u003E8 kosmetyków indywidualnie dobranych do zwycięzcy\u003C\/b\u003E. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca stworzy listę ok 13-14 kosmetyków marek własnych Rossmanna z których zostanie wybrany zestaw - nagroda. \u0026nbsp;\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E5. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E6. Zwycięzca ma 5 dni na przesłanie adresu do wysyłki na maila:\u0026nbsp;\u003Ca href=\"mailto:ladyinpurplee@gmail.com\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #1155cc;\"\u003Eladyinpurplee@gmail.com\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E7. Nagroda zostanie przesłana na adres znajdujący się na terenie Polski.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #222222;\"\u003E8. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest obserwowanie bloga\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #1155cc;\"\u003Eladyinpurplee.blogspot.com\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;i odpowiedzenie na konkursowe pytanie.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; margin-bottom: 0.0001pt;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; color: #222222; line-height: 115%;\"\u003EKonkursowe pytanie brzmi... \u003Cb\u003EJakie są Twoje ulubione kosmetyki z marek własnych Rossmanna takich jak\u003Cspan class=\"apple-converted-space\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"line-height: 115%;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/m.in\/\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cspan style=\"background: white; color: #1155cc; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-hansi-font-family: Calibri;\"\u003E\u003Cb\u003Em.in\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; color: #222222; line-height: 115%;\"\u003E\u003Cb\u003E. Isana, Isana Med, Alterra, Wellness\u0026amp;Beauty, Sun Ozon, For Your Beauty czy Babydream, które przygotowują Cię na wiosnę i początki ciepłych dni?\u003C\/b\u003E W odpowiedzi proszę podać ok. 5-6 produktów z krótkim wytłumaczeniem, dlaczego akurat te.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: 13.5pt; line-height: 115%;\"\u003E\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; color: #222222; line-height: 115%;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; color: #222222; line-height: 115%;\"\u003EW komentarzach pod postem podajcie pod jaką nazwą obserwujecie bloga, Wasz mail oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; color: #222222; line-height: 115%;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; color: #222222; line-height: 115%;\"\u003ESerdecznie Was zapraszam do wzięcia udziału!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; background-position: initial initial; background-repeat: initial initial; color: #222222; line-height: 115%;\"\u003ELady\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"background-color: white; color: #222222; font-family: arial, sans-serif;\"\u003E\u003Cdiv style=\"font-size: 13px;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/6546120498527297948\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/04\/gotowa-na-wiosne-konkurs-z-rossmannem.html#comment-form","title":"Komentarze (15)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/6546120498527297948"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/6546120498527297948"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/04\/gotowa-na-wiosne-konkurs-z-rossmannem.html","title":"Gotowa na wiosnę - Konkurs z Rossmannem"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"15"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-7375325667798784111"},"published":{"$t":"2014-03-27T11:17:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2014-03-27T11:17:41.791+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Mój (de)makijaż z marką Cleanic cz. 2"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ezapraszam Was na drugą część postów na temat ostatnio przeze mnie używanych produktów marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ECleanic\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/26\/c1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/26\/c1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Cu\u003EPatyczki Cleanic Professional\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis producenta:\u003C\/b\u003E To wielofunkcyjny produkt, idealny do korekty makijażu oraz demakijażu. Specjalna, szpiczasta końcówka ze 100% bawełny umożliwia precyzyjną korektę eyelinera lub manicure, jak również zebranie zanieczyszczeń z kącików oczu, rzęs czy łuku brwiowego. Linia produktów Cleanic Professional to sprawdzone i innowacyjne rozwiązania, polecane przez profesjonalistów.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoja opinia:\u003C\/b\u003E Zacznijmy może od opakowania. Może i dziwne, że się do niego przyczepię, bo jest jak najbardziej klasyczne i popularne, ale... Kiedyś miałam okazję wypróbować inne patyczki od Cleanic (więcej \u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2013\/09\/moje-poznanie-marki-cleanic-cz-2.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E) i one miały idealne opakowanie z otwieraną klapką. Zarówno tamte patyczki, jak i opakowanie tak mi się spodobały, że zaczęłam je regularnie kupować. Z tego też powodu bezklapkowe opakowanie powyżej opisanych patyczków o wiele mniej mi się podoba. Niby szczegół, ale przyzwyczajenie i wygoda zrobiły swoje. Co do samych patyczków też mam pewne \"ale\". Rzeczywiście idealnie sprawdzają się do korekty przy makijażu (szczególnie przy dolnych rzęsach), ale mam wrażenie, że ich końcówka jest aż za bardzo jakby zaostrzona. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi ;) Z drugiej jednak strony posiadaczki niepewnej ręki do robienia kresek z pewnością uznają te patyczki za niemałe wybawienie...(tak, samej mi się nie raz zdarzyło)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ten produkt?\u003C\/b\u003E Aktualnie nie. Jednak jestem przyzwyczajona do innej wersji patyczków od Cleanic. Jestem jednak pewna, że wrócę do tych jak tylko zacznę znowu malować paznokcie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Cu\u003EPłatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect Soft Touch\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis producenta:\u003C\/b\u003E ze stuprocentowej, naturalnej bawełny to niezbędny produkt w każdej łazience. Niezwykła miękkość płatków wynika z zastosowania formuły Soft Touch, która zapewnia pełny komfort w trakcie oczyszczania twarzy i dekoltu, pozostawiając skórę naturalnie piękną i pełną blasku. Dodatkowo sztruksowa powierzchnia sprawia, ze mają o 15% większą powierzchnię po obydwu stronach co zwiększa skuteczność i dokładność demakijażu. Płatki występują w różnych rozmiarach, także w wygodnej wersji o kształcie kwadratu, większej niż standardowy płatek, która jednorazowo pozwala oczyścić całą twarz, nałożyć tonik czy zmyć lakier do paznokci.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje opinia:\u003C\/b\u003E Dawno temu miałam okrągłe płatki od Cleanic, które moim zdaniem nie są warte swojej ceny. Fakt, były miłe w dotyku i przyjemne w użyciu, ale nie były tak zwarte jakbym tego oczekiwała. W przypadku kwadratowej wersji płatków nie mam dosłownie nic do zarzucenia. Są tak samo przyjemne w użytkowaniu i co dla mnie ważne zwarte, nie rozwalają się. Świadczyć o moim uwielbieniu do nich może choćby fakt, że odkąd je dostałam co miesiąc kupuje kolejne opakowanie. Takie 50 szt. opakowanie starcza mi właśnie na jakiś miesiąc. Pod względem ceny najlepiej wypada chyba Auchan, bo póki co tam najmniej zapłaciłam (ok. 3,5 zł). Zanim je sama wypróbowałam, przeczytałam sporo opinii, że jeden taki płatek starcza na cały demakijaż. Takie rzeczy możemy od razu włożyć między bajki. Przynajmniej ja to zrobiłam, bo dla własnego komfortu używam dwóch płatków do oczu i twarzy.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ten produkt?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie tak. W końcu robię to od jakiegoś czasu ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA jakie są Wasze ulubione płatki kosmetyczne?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam Was serdecznie,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/7375325667798784111\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/03\/moj-demakijaz-z-marka-cleanic-cz-2.html#comment-form","title":"Komentarze (14)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7375325667798784111"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7375325667798784111"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/03\/moj-demakijaz-z-marka-cleanic-cz-2.html","title":"Mój (de)makijaż z marką Cleanic cz. 2"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"14"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-7790595362888079947"},"published":{"$t":"2014-03-17T11:51:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2014-03-17T11:51:55.746+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. VIII"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ewracam z kolejnym postem ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EDzisiaj mam dla Was już ósmą część serii dotyczącej \u003Cb\u003Etanich produktów dostępnych w Rossmannie\u003C\/b\u003E :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/13\/dfregrh.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/13\/dfregrh.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003EW tym poście przedstawię Wam cztery produkty: dwa, które przypadły mi do gustu i dwa, które zupełnie się u mnie nie sprawdziły. Zacznijmy więc może od tych, które \"spodobały mi się\" mniej...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/13\/aqwe.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/13\/aqwe.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003EPłukanka do włosów\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Eblond\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EIsany\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E z ekstraktem ze słonecznika i rumianku jest specjalnie dostosowana do pielęgnacji włosów blond i farbowanych na blond. Formuła pielęgnacyjna z witaminą E, pantenolem, filtrem UV i pigmentami koloryzującymi pozwala włosom lśnić słonecznym blondem przez długi czas.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Produkt ma konsystencję klasycznej odżywki. Ma dosyć mocny zapach, który z czasem zaczął wydawać mi się jednak zbyt chemiczny. Pod względem wydajności płukanka (dla mnie po prostu odżywka) jest na dosyć dobrym poziomie, bo wystarczy mała ilość.\u003Cbr \/\u003EJeśli chodzi o najważniejsze, czyli efekt tutaj jest po prostu kiepsko. Próbowałam tej odżywki z różnymi szamponami i za każdym razem było tak samo. Włosy były nie tylko niewygładzone, ale też trochę napuszone. Przy mocniejszym szamponie odżywka nie radziła sobie ze splątaniem włosów. Najbardziej mi jednak przeszkadzało duże obciążenie. Przy moim typie włosów po prostu nie mogę sobie na nie pozwolić.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Płukanka zupełnie się u mnie nie sprawdziła, więc z pewnością nie mogę jej polecić.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/cvfds.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/cvfds.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu:\u003C\/b\u003E Z pantenolem i masłem shea. Komfortowa pielęgnacja skóry suchej. Działanie pielęgnacyjne: \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EIsana\u003C\/span\u003E krem do ciała Owoc Granatu i Figa\u003C\/b\u003E został specjalnie opracowany do pielęgnacji skóry suchej. Bardzo skutecznie działający pantenol pomaga utrzymać równowagę wilgotności skóry i w ten sposób chroni ją przed wysuszeniem. Ekstrakt z owocu granatu wzmacnia to działanie i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Specjalna formuła pielęgnacyjna zawierający pełny witamin ekstrakt z figi i bogate w składniki masło shea rozpieszcza skórę, a łagodny zapach kremu uwodzi zmysły. Krem do ciała dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania, nie pozostawiając klejącej warstwy na skórze. Bez olejów mineralnych, silikonów i parabenów.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Jak już wspominałam w poprzedniej części tej serii postów nie lubię balsamów czy lotionów do ciała. Preferuję albo olejki albo już konkretne ciężkie masła. Produkt typu krem do ciała musi mnie naprawdę czymś zaskoczyć, żeby mi się spodobać. Niestety tak jak kiedyś kakaowa wersja tego produktu, tak ten krem z owocem granatu i figą zupełnie nie przypadł mi do gustu. Powodów jest kilka. Zbyt lejąca się konsystencja. Krem przy tym bardzo długo się wchłania i niestety zbyt łatwo można przesadzić z jego ilością. Właściwości pielęgnacyjne też nie są oszałamiające, ale muszę przyznać, że akurat pod tym względem nie jest tak źle. Przy codziennym stosowaniu krem rzeczywiście potrafi poradzić sobie z delikatnie przesuszoną skórą. Dla mnie jednak ostatecznie go skreśla dziwny, niezbyt przyjemny zapach (lekko trawiasty...?), który niestety pozostaje przez długi czas na mojej skórze.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/1CDo6d.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/1CDo6d.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie nie.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENo dobra, były dwa produkty na nie, a teraz dwa produkty na tak. Zbiegiem okoliczności są to dwa szampony do włosów ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/dsfewq.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/dsfewq.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu: Szampon do włosów blond \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EIsany\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E z ekstraktem ze słonecznika i rumianku jest specjalnie dostosowany do potrzeb włosów blond i farbowanych na blond. Formuła pielęgnacyjna z witamina E, pantenolem, filtrem UV i pigmentami koloryzującymi pozwala włosom lśnić słonecznym blondem przez długi czas.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenia:\u003C\/b\u003E Zacznijmy może od tego, że ja rzadko stosuję szampony typowo drogeryjne. Mam kilka marek po które sięgam (Balea, Joanna, Alterra), ale inne zupełnie mnie nie kuszą. Szczerze przyznaję, że po ten szampon również bym sama nie sięgnęła. Tutaj jednak spotkała mnie bardzo miła niespodzianka, pomimo dosyć średniego składu, której bym się nie spodziewała. Szampon wypróbowałam z różnymi odżywkami, bez żadnych i moje zdanie po dłuższym używaniu po prostu nie chciało się zmienić. Ten szampon z Isany dobrze oczyszczał moje włosy, ale nie przesuszał czy specjalnie plątał. Włosy po nim były odbite od skalpu i nabierały takiej przyjemnej lekkości. Sam szampon okazał się być dosyć wydajny i na szczęście zapach o wiele lepszy w odczuciu niż w przypadku tego z odżywki.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Jeśli nie zwracacie większej uwagi na składy to tak. Ja sama znalazłam po prostu kolejnego drogeryjnego pewniaka wśród szamponów.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/feeffge.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/feeffge.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis produktu: Szampon nawilżający Granat i Aloes do włosów suchych i zniszczonych od \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAlterry\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoje wrażenie:\u003C\/b\u003E Jak pewnie niektóre stałe czytelniczki pamiętają, postawiłam sobie za cel wypróbować wszystkie szampony z Alterry. Aktualnie został mi na liście już tylko jeden. Ta, nawilżająca wersja szamponu była właśnie przedostatnia. Zacznijmy może od tego, że szampon jest średnio wydajny, ale ma całkiem w porządku zapach. Nie przeszkadza i nie zachwyca (taki sam jak w przypadku odżywki z tego duetu, ale jakby łagodniejszy). Nie nazwałabym go też nawilżającym, bo nic takiego nie zauważyłam. Polubiłam się z nim jednak, bo nie jest za słaby dla moich włosów. Dobrze je oczyszczał i co ciekawe po jego użyciu nie czułam potrzeby użycia żadnej odżywki. Tak jak w przypadku wyżej opisanego szamponu, po tym włosy nabierały lekkości i nie były zbytnio splątane czy napuszone. Jeśli chodzi o szampony Alterry, to ten zdecydowanie plasuje się u mnie dosyć wysoko (najwidoczniej żaden jednak nie przebije wersji z morelą ;)).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/2hOfRB.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/17\/2hOfRB.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy polecam?\u003C\/b\u003E Zdecydowanie tak.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EI to by było na tyle w tej części.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMiałyście okazję wypróbować powyższe produkty? Jaki jest Wasz ulubiony szampon z Alterry?\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam Was ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/7790595362888079947\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/03\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html#comment-form","title":"Komentarze (15)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7790595362888079947"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7790595362888079947"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/03\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html","title":"Tanie kosmetyki z Rossmanna, ale czy dobre...? cz. VIII"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"15"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-486119249432558607"},"published":{"$t":"2014-03-06T12:03:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2014-03-06T12:03:32.313+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Mój (de)makijaż z marką Cleanic cz. 1"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Drogie,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Edzisiaj mam dla Was parę słów na temat kolejnych produktów marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ECleanic\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, które miałam okazję wypróbować.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/06\/1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/03\/06\/1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Cu\u003EChusteczki do demakijażu Cleanic z płynem micelarnym\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis producenta:\u003C\/b\u003E Idealne rozwiązanie do szybkiego, komfortowego usunięcia zanieczyszczeń oraz makijażu. Chusteczki nasączone są specjalną formułą Micellar Liquid na bazie płynu mcielarnego, który w swoim składzie ma micele - cząsteczki, które usuwają zarówno tłuste elementy makijażu (np. fluid), jak i te suche (np. puder, cienie). Zawierają również prowitaminę B5 o działaniu nawilżającym, zmiękczającym oraz uelastyczniającym skórę twarzy i alantoinę, która łagodzi podrażnienia. Skóra po zastosowaniu nie wymaga dodatkowego tonizowania, jest odpowiednio nawilżona i przygotowana na dalszą pielęgnację codziennie stosowanymi kremami. Chusteczka jest z miękkiego, elastycznego materiału o fakturze z mikrogąbeczkami oczyszczającymi, dzięki czemu większą powierzchnią zbiera zanieczyszczenia. Chusteczki dostępne są w wygodnych opakowaniach z szczelnym, wielokrotnego użytku. Chusteczki do demakijażu Cleanic z płynem micelarnym są testowane dermatologicznie, hipoalergiczne, nie zawierają w składzie alkoholu.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoja opinia:\u003C\/b\u003E Chusteczki do demakijażu to produkt, który często nie spełnia oczekiwań, bo okazuje się zwykle za słaby. Z tego też powodu producent dobrze robi nie wspominając w obietnicach zmywania tuszu, a opisuje tylko działanie na cerę. Muszę przyznać, że pod tym względem te chusteczki rzeczywiście się sprawdziły. Dzięki nim szybko mogłam pozbyć się makijażu z twarzy. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że nie używam ciężkich podkładów, a minerały i produkty pudrowe, które z pewnością łatwiej usunąć niż cięższe fluidy. Moja skóra po użyciu chusteczek rzeczywiście była nie tylko dobrze oczyszczona, ale również gładka i przyjemna w dotyku. Szczerze mówiąc w ramach ciekawości użyłam je kilka razy do demakijażu oczu i ku mojemu zaskoczeniu chusteczki całkiem nieźle się sprawdziły. Oczywiście trwało to ciut dłużej niż przy klasycznej metodzie oczyszczania oczu z makijażu, ale... I tak byłam miło zaskoczona działaniem.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ten produkt?\u003C\/b\u003E Gdybym potrzebowała jakiś chusteczek do demakijażu to z pewnością sięgnęłabym właśnie po te. Powód prosty. Sprawdziły się nawet przy demakijażu oczu.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Cu\u003ENawilżane chusteczki do peelingu Cleanic Professional\u003C\/u\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EOpis producenta:\u003C\/b\u003E zapewniają szybki i wygodny peeling w domu i poza nim. Powierzchnia chusteczki pokryta jest mikrogranulkami, które dokładnie i intensywnie złuszczają martwy naskórek z twarzy. Unikatowa formuła, na bazie między innymi wyciągu z chabra bławatka, ma działanie tonizujące. Jest to też produkt niezwykle wygodny w porównaniu z płynnymi peelingami, ponieważ nie wymaga używania i zmywania dodatkowych kosmetyków. Również, dzięki trwałej strukturze chusteczki, nie pozostawia granulek na twarzy, dekolcie, w zagłębieniu uszu czy u podstawy czoła. Linia produktów Cleanic Professional to sprawdzone i innowacyjne rozwiązania, polecane przez\u0026nbsp;profesjonalistów.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMoja opinia:\u003C\/b\u003E I tutaj mogę popłynąć tylko i wyłącznie z zachwytem. Po tym produkcie nie spodziewałam się zbyt dużo, bo uwielbiam mocne peelingi. Nie wierzyłam po prostu, że mogę dostać taki w formie chusteczek. I nagle się okazało, że mogę! Chusteczki z jednej strony mają granulki, które przy kontakcie ze skórą dają naprawdę porządne oczyszczanie. Zdecydowanie nie dla fanek łagodniejszych czy po prostu enzymatycznych peelingów. Po ich użyciu skóra jest wygładzona, ale nie wysuszona. Ja na zakończenie lubię przejechać twarz drugą stroną chusteczki, która nie zawiera granulek. Mam wrażenie, że przyjemnie koi twarz po tym mocnym oczyszczaniu. Producent zapewnia, że takie chusteczki to szybki i wygodny sposób na peeling w domu i muszę się z tym zgodzić. Rzeczywiście często po nie sięgałam, kiedy przed właśnie makijażem potrzebowałam porządnego wygładzenia cery.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECzy kupiłabym ten produkt?\u003C\/b\u003E Tak się składa, że już to zrobiłam ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Ci\u003EMiałyście okazję wypróbować jakieś produkty marki Cleanic? Jakie są Wasze ulubione?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam ciepło,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/486119249432558607\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/03\/moj-demakijaz-z-marka-cleanic-cz-1.html#comment-form","title":"Komentarze (11)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/486119249432558607"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/486119249432558607"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/03\/moj-demakijaz-z-marka-cleanic-cz-1.html","title":"Mój (de)makijaż z marką Cleanic cz. 1"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"11"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-7977580257463015377"},"published":{"$t":"2014-02-27T09:04:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2014-02-27T09:04:16.216+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Makijaż Dnia: Szybkie smokey"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ejuż dawno na blogu nie pokazywałam \u003Cb\u003Emakijażu\u003C\/b\u003E, więc postanowiłam skorzystać z lepszego światła i zrobiłam kilka zdjęć wczorajszego szybkiego smokey. Czemu szybki? Dla efektu wystarczyło brązowym cieniem rozmazać czarną kredkę ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/27\/2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/27\/2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cb\u003EDo makijażu oczu użyłam:\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EMAC\u003C\/span\u003E PP Soft Ochre - idealny produkt pod cienie jak i solo dla wyrównania kolorytu powiek\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEstee Lauder\u003C\/span\u003E Double Wear Eye Pencil 01 Onyx - delikatniejsza czerń, świetna do szybkich dziennych makijaży\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEstee Lauder\u003C\/span\u003E cień Hot Cinnamon\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEveline\u003C\/span\u003E Advance Volumiere\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ERevitaLash\u003C\/span\u003E Volumizing Mascara\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EInglot\u003C\/span\u003E cień do brwi 568\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EWibo\u003C\/span\u003E Eyebrow Stylist\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/27\/3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/27\/3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/27\/4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/27\/4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EDo makijażu twarzy użyłam:\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAnnabelle Minerals\u003C\/span\u003E podkład matujący Golden Fairest\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ECollection 2000\u003C\/span\u003E 2 Light korektor\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EGuerlain\u003C\/span\u003E Illuminating and Mattifying Face Powder 02 Teint Beige\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EThe Body Shop\u003C\/span\u003E Bronzing Powder 03 Medium Matte\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/27\/1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/27\/1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ECały makijaż to nic wymyślnego, ale lubię go kiedy mam ochotę szybko podkreślić mocniej oczy :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA jaki jest Wasz ostatnio ulubiony typ makijażu?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam Was serdecznie,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/7977580257463015377\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/02\/makijaz-dnia-szybkie-smokey.html#comment-form","title":"Komentarze (15)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7977580257463015377"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7977580257463015377"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/02\/makijaz-dnia-szybkie-smokey.html","title":"Makijaż Dnia: Szybkie smokey"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"15"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-8238837040129331694"},"published":{"$t":"2014-02-26T09:17:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2014-02-26T09:17:24.734+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Kurację Long 4 Lashes czas zacząć!"},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Eodżywki do rzęs interesowały mnie od zawsze, nigdy ze swoich rzęs nie byłam zadowolona. Dopiero odkąd zaczęłam jako bazy używać odżywki z Eveline i poznałam pasujące mi tusze trochę to się zmieniło. Droższe specyfiki jednak nadal bardzo kusiły. Kiedy pojawiły się pierwsze recenzje\u003Cb\u003E Long 4 Lashes\u003C\/b\u003E, wiedziałam jedno... Muszę to serum wypróbować! Dużo niższa cena (ok. 70 zł), a szczególnie ostatnia promocja w Superpharm (45 zł), skusiła mnie ostatecznie ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003EJak widzicie na zdjęciu mam wersję przeznaczoną do brwi. Różni się ona jedynie aplikatorem, którego i tak bez problemu używam do rzęs.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EKurację rozpoczęłam w niedzielę 23.02 i za około 3 tygodnie powinnam zauważyć pierwsze efekty (a przynajmniej tak twierdzi producent;)). Serum stosuję zarówno do rzęs, jak i brwi. Co z tego będzie zobaczymy :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EPoniżej aktualne zdjęcia moich rzęs. Jestem bardzo ciekawa czy rzeczywiście za jakieś trzy tygodnie zauważę różnicę w ich wyglądzie...\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/5.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/5.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/1010004.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/1010004.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/1010020.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"http:\/\/wrzucaj.net\/images\/2014\/02\/26\/1010020.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA jakie jest Wasze doświadczenie z odżywkami do rzęs? Macie swoją ulubienicę?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam Was serdecznie,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/8238837040129331694\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/02\/kuracje-long-4-lashes-czas-zaczac.html#comment-form","title":"Komentarze (8)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/8238837040129331694"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/8238837040129331694"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/02\/kuracje-long-4-lashes-czas-zaczac.html","title":"Kurację Long 4 Lashes czas zacząć!"}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"8"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-2314061957318354632"},"published":{"$t":"2014-02-22T11:33:00.003+01:00"},"updated":{"$t":"2014-02-22T11:33:23.948+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Podsumowanie Stycznia - ... co zużyłam."},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Eserdecznie Was zapraszam na \u003Cb\u003Estyczniowe zużycia\u003C\/b\u003E. I tak. Wiem, że już mamy prawie koniec lutego ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/550x558q90\/163\/3cgn.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/550x558q90\/163\/3cgn.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003EZacznijmy od \u003Cb\u003Epasty \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBlanxMed\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Jest to już kolejne opakowanie brązowej wersji dla kawoszy, które miałam przyjemność używam. Świetnie odświeża i rzeczywiście chroni zęby przed negatywnym działaniem kawy czy herbaty. W dodatku dzięki niej moje zęby nie są już tak wrażliwe jak kiedyś. Właściwie ten problem całkiem zniknął. Aktualnie używam niebieskiej wersji, która na początku była dla mnie wręcz okropna. Teraz na szczęście jakoś się do niej przyzwyczaiłam.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EMoją ulubioną marką włosową od bodajże kilku miesięcy jest \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EPlaneta Organica\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Tym razem zużyłam z niej \u003Cb\u003Eturecki duet i odżywczy szampon \"Objętość i Gładkość\"\u003C\/b\u003E. O tych produktach napiszę wkrótce. Postanowiłam zrobić właśnie osobny post o tej marce, swoich wrażeniach dotyczących poszczególnych produktów, aby jak najlepiej Wam pokazać skąd ta moja wielka miłość do Planeta Organica :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EO \u003Cb\u003Eszamponie do włosów farbowanych z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBalea\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E pisałam już \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2013\/12\/balea-szampon-do-wosow-farbowanych.html\"\u003ETUTAJ\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E. W skrócie: uwielbiam i już czeka na mnie kolejne opakowanie. W dodatku nawet mój chłopak się z nim bardzo polubił ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EEkspresowe serum antycellulitowe z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ETołpy\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E to wielki hit wśród blogerek i vlogerek. Ja tego całego szumu zupełnie nie rozumiem. Wymagania miałam dosyć małe, bo tylko delikatne ujędrnienie. Nawet z tym sobie nie poradził. Zapach i konsystencja również nie przypadły mi do gustu.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/550x512q90\/191\/vaeg.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/550x512q90\/191\/vaeg.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EJeśli już o ujędrnieniu mowa to przejdźmy do produktu od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EKolastyny\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. \u003Cb\u003ETermoaktywne serum\u003C\/b\u003E wpadło do mnie przez przypadek i od razu zachwyciło. W chłodniejsze dni po prysznicu lub kąpieli uwielbiałam je wcierać w tyłek czy uda, bo później czułam się jakbym miałam pod sobą grzejniczek. Efektami również mnie zachwycił. Uzyskałam dokładnie to czego chciałam. Zimą na pewno będę do niego wracała, bo latem prędzej skuszę się na chłodzące serum z Eveline.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EO \u003Cb\u003Epłynie micelarnym z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBourjois\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E chyba już nie muszę wspominać. Jest to już moje ente opakowanie i oby ta miłość nigdy się nie skończyła ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EDalej mamy kolejne opakowanie \u003Cb\u003Eantyperspirantu z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ERexony\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Ciągle jestem nimi bardzo pozytywnie zaskoczona. Świetne działanie i zapachy, które nie kłócą się z perfumami.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EJeśli musiałabym wybrać tylko jeden produkt do mycia na całe życie wybrałabym właśnie kakaową wersję \u003Cb\u003Eżelu z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EFa\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Za każdym razem ten zapach mnie zachwyca. Ta wersja to jakaś nowa odsłona, ale równie świetna jak poprzednia.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EO \u003Cb\u003Eżelu pod prysznic z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EIsany\u003C\/span\u003E Med\u003C\/b\u003E z serii z mocznikiem pisałam \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/01\/tanie-kosmetyki-z-rossmanna-ale-czy.html\"\u003ETUTAJ\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E. Zaskakująco przyjemny, dobry jakościowo i tani przy tym produkt. Zdecydowanie wart polecenia.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EI to by było na tyle... \u003Cb\u003E\u003Ci\u003EA jak Wasze ostatnie zużycia?\u003C\/i\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EPozdrawiam Was serdecznie,\u003Cbr \/\u003ELady\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EP.S. Wiem, że zaniedbałam bloga, ale miałam znowu gorący okres w swoim życiu. Niedługo jednak będę miała dla Was pewną niespodziankę :)"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/2314061957318354632\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/02\/podsumowanie-stycznia-co-zuzyam.html#comment-form","title":"Komentarze (14)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2314061957318354632"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/2314061957318354632"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/02\/podsumowanie-stycznia-co-zuzyam.html","title":"Podsumowanie Stycznia - ... co zużyłam."}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"14"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-1710362426529638813.post-7122520258612875579"},"published":{"$t":"2014-02-07T09:42:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2014-02-07T09:42:22.273+01:00"},"title":{"type":"text","$t":"Podsumowanie Stycznia - Co kupiłam..."},"content":{"type":"html","$t":"Moje Piękne,\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003Ewracam z nowym postem po kilku dniach przerwy spowodowanych brakiem internetu. Postaram się szybko nadrobić zaległości, bo parę pomysłów na posty czeka na realizację ;)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/500x493q90\/268\/0osk.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/500x493q90\/268\/0osk.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca name='more'\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003ENa pierwszy ogień idzie moje kolejne zamówienie ze sklepu Skarby Syberii. Niezwykle zadowolona z \u003Cb\u003Etybetańskiej i marokańskiej \u003C\/b\u003Eodżywki do włosów z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EPlaneta Organica\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E postanowiłam wypróbować \u003Cb\u003Eszampony\u003C\/b\u003E z tych serii. Czymś na co najbardziej czekałam jest jednak \u003Cb\u003Emasaż - maska stymulująca do włosów\u003C\/b\u003E. Stosuje się ją praktycznie jak peeling i stąd właśnie moje spore zainteresowanie nią. Dodatkowo dorzuciłam do zamówienia \u003Cb\u003Ekrem na noc\u003C\/b\u003E odpowiadający mojemu aktualnemu kremowi na dzień od \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBabuszki Agafii\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/450x515q90\/32\/3g9l.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/450x515q90\/32\/3g9l.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EStyczniu złożyłam u mamy spore zamówienie na chemię, ale nie mogłam się powstrzymać i poprosiłam o jeden ze swoich ulubionych \u003Cb\u003Eszamponów\u003C\/b\u003E z \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBalea\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Edo włosów farbowanych\u003C\/b\u003E i nowy \u003Cb\u003Ewaniliowy do codziennego użytkowania\u003C\/b\u003E (oczywiście nie stosuję go każdego dnia, a co dwa dni jak każdy inny szampon).\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/450x503q90\/32\/bkik.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/450x503q90\/32\/bkik.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003EKupno \u003Cb\u003Ekremowego peelingu myjącego z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003ETutti Frutti\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E było spowodowane Waszymi pozytywnymi recenzjami i częściowym zadowoleniem z parafinowej wersji peelingu tej marki. Niestety parafina jest w niej za bardzo wyczuwalna stąd moje zainteresowanie kremową wersją.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETak jak nie lubię marki \u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EEveline\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, tak \u003Cb\u003Eodżywka do rzęs Advance Volumiere\u003C\/b\u003E stała się moim ulubieńcem. Idealna jako baza pod tusz. Po ponad pół roku stosowania muszę stwierdzić, że rzeczywiście pozytywnie wpływa na stan moich rzęs.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/450x517q90\/690\/1dd5.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/imagizer.imageshack.us\/v2\/450x517q90\/690\/1dd5.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003ENa koniec pokażę Wam dwa (w zasadzie dostałam trzy) \u003Cb\u003Epłyny pod prysznic z \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EFa\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E, które mają po prostu genialne zapachy (ciemniejsza wersja w szczególności). Również przywiezione z Niemiec, więc nie mam pojęcia czy obie wersje są już u nas dostępne.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ENa sesję zdjęciową nie załapał się jeszcze\u003Cb\u003E podkład mineralny od \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EAnnabelle Minerals\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. Tym razem skusiłam się na wersję matującą, która spodobała mi się po wypróbowaniu próbki.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EW styczniu kupiłam również kolejną wersję \u003Cb\u003Epasty \u003Cspan style=\"color: blue;\"\u003EBlanX\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E. O ile z czarnej i brązowej byłam bardzo zadowolona, to z niebieską póki co nie polubiłam się. Niestety nie pozostawia tak komfortowego odświeżenia jak te wcześniej wypróbowane. Przy niebieskiej wersji użycie płynu do płukania stało się po prostu koniecznością.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ci\u003E\u003Cb\u003EA jak Wasze styczniowe zakupy? Koniecznie się pochwalcie :)\u003C\/b\u003E\u003C\/i\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EBuziaki,\u003Cbr \/\u003ELady"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/feeds\/7122520258612875579\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/02\/podsumowanie-stycznia-co-kupiam.html#comment-form","title":"Komentarze (20)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7122520258612875579"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/1710362426529638813\/posts\/default\/7122520258612875579"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/ladyinpurplee.blogspot.com\/2014\/02\/podsumowanie-stycznia-co-kupiam.html","title":"Podsumowanie Stycznia - Co kupiłam..."}],"author":[{"name":{"$t":"Lady In Purplee"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/12405536783498754892"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"29","height":"32","src":"http:\/\/3.bp.blogspot.com\/-r1zKd3FItTY\/VMFxPL53OfI\/AAAAAAAADEc\/PQ4zh8ZcFpw\/s220\/k.jpg"}}],"thr$total":{"$t":"20"}}]}});